15 Lip 2020

Znakuj seryjnie dzięki E-markowi

Wraz z aktualizacją aplikacji E-mark do wersji 1.8.0 pojawiła się nowa opcja która bardzo mocno poszerza możliwości E-marka. Mowa bowiem o funkcji znakowania seryjnego przy wykorzystaniu plików w formacie CSV. Dzięki temu możemy tworzyć wzory wydruków w oparciu o zmienne z pliku CSV.

13 Lip 2020

E-mark z Koroną Reklamy 2020

Rok 2020 to rok nagród branżowych dla naszej mobilnej drukarki COLOP E-mark! W trakcie lutowych targów RemaDays 2020 E-mark otrzymał aż 3 nagrody, w tym najbardziej prestiżową nagrodę w branży – Koronę Reklamy. To nie jedyna nagroda, którą E-mark otrzymał podczas targów RemaDays 2020

2 Lip 2020

E-mark w firmie produkcyjnej

Innowacyjna drukarka COLOP E-mark systematycznie powiększa listę zastosowań w których z powodzeniem sobie radzi. Do długiej listy zastosowań dodajemy znakowanie tekturowych i kartonowych teczek m.in. do archiwizacji dokumentów, książek, map i pergaminów.

19 Cze 2020

Nowość! Opaski papierowe do druku E-markiem

Firma COLOP Polska wprowadza do swojej oferty nowy produkt przeznaczony do nadruku urządzeniem E-mark COLOP - opaski na rękę które można wykorzystać podczas organizacji imprez bądź festiwali. Produkty są już dostępne w dystrybucji COLOP Polska.

16 Cze 2020

Kolejny ciekawy test E-mark

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego ciekawego testu naszego E-marka - innowacyjnego urządzenia do mobilnego znakowania, drukowania, kolorowego stemplowania. Test wykonał znany tester TechnoLog. Zapraszamy do oglądania! https://www.youtube.com/watch?v=pbbebQ5-HWw

18 Maj 2020

E-mark zdobywa nagrodę EOPA 2020

 

COLOP E-mark otrzymał prestiżową i cenioną w świecie produktów biurowych nagrodę EOPA (European Office Products Award) w kategorii „produkt roku”. Ta międzynarodowa nagroda została przyznana dyrektorowi generalnemu firmy COLOP Ernstowi Faberowi wieczorem 9 marca, podczas konferencji OPI Partnership.

28 Mar 2020

Kolorowe znakowanie wstążek za pomocą E-marka

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na wstążkach. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach, które idealnie sprawdzą się i ułatwią znakowanie na wstążkach.

2 Mar 2020

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design. IF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży, ustępując jedynie nagrodzie RedDotAward, którą urządzenie mobilne COLOP E-mark otrzymało w 2019 roku

7 Lut 2020

Nowość! Aplikacja na komputery z systemem Windows

Teraz oprócz aplikacji E-mark na urządzenia mobilne, dostępna jest również oficjalna wersja aplikacji na komputery z systemem Windows. Aplikacja zawiera te same funkcje, co aplikacja mobilna. Projekty można wysyłać za pomocą WiFi lub za pomocą kabla USB. 

13 Sty 2020

RECENZJA URZĄDZENIA COLOP E-MARK

Inteligentne i nowoczesne urządzenie mobilne COLOP E-Mark wzbudza zainteresowanie wśród wielu redakcji portali technologicznych w Polsce. Jednym z tych portali jest strona www.cododomu.pl, która miała okazje do testowania naszej drukarki mobilnej.

11 Sty 2020

COLOP E-MARK NA TARGACH CES W LAS VEGAS

Podczas targów CES 2020 w Las Vegas COLOP zaprezentuje swoją innowacyjną mobilną drukarkę, COLOP e-mark - urządzenie znakujące do mobilnego drukowania.Mogą nas Państwo znaleźć na Hall Sands A-D, stanowisko 44770-1.

10 Sty 2020

Poznaj urządzenie e-mark na targach REMA DAYS 2020

RemaDays to jedne z największych targów z branży reklamowej na świecie! W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć i przetestować nowość na polskim rynku.Nowością, która pojawi się na targach RemaDays będzie nasz nowy produkt – mobilna drukarka COLOP E-mark.

1 Sty 2020

Nagrody dla urządzenia COLOP e-mark

Mimo tego, że e-mark jest na rynku dopiero kilka miesięcy, zyskał uznanie w oczach ekspertów i otrzymał wiele nagród na całym świecie w tym min. Nagrodę Red Dot Award czy Złoty Medal podczas polskich targów „FestiwalMarketingu.pl”. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie przyznane nagrody!

31 Paź 2019

URZĄDZENIE E-MARK ZDOBYWA ZŁOTY MEDAL!

Eksperci przyznali prestiżowe wyróżnienie ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, wszechstronność zastosowań, innowacyjny projekt, brak konkurencyjnych rozwiązań. Jesteśmy niezmiernie dumni, że już podczas oficjalnej premiery, która miała miejsce w Warszawie podczas FestiwaluMarketingu.pl – produkt E-mark zdobył tak ogromne uznanie.

6 Wrz 2019

E-MARK NA TARGACH FESTIWALMARKETINGU

Już wkrótce oficjalna premiera produktu E-mark! Zapraszamy do Warszawy w dniach 18-19 września 2019r. na FestiwalMarketingu.pl. Będą mogli Państwo obejrzeć i przetestować nasz nowy produkt. Urządzenie oferuje tworzenie indywidualnych projektów w aplikacji E-MARK COLOP, które pozwalają na tworzenie dowolnego tekstu, grafiki a nawet zdjęcia.

28 Sie 2019

COLOP E-MARK – PIECZĄTKA NOWEJ ERY

E-mark COLOP to rewolucyjne urządzenie mobilne do wykonywania kolorowych nadruków na różnych powierzchniach. Można nim oznakować zarówno papier, sklejkę, tkaniny czy drewno oraz etykiety do pozostałych powierzchni. Dedykowana, bezpłatna aplikacja E-mark pozwala stworzyć niezliczoną liczbę własnych projektów lub skorzystać z gotowych szablonów.