28 Mar 2020

Kolorowe znakowanie wstążek za pomocą E-marka

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na wstążkach. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach...

2 Mar 2020

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design.

7 Lut 2020

Nowość! Aplikacja na komputery z systemem Windows

Teraz oprócz aplikacji E-mark na urządzenia mobilne, dostępna jest również oficjalna wersja aplikacji na komputery z systemem Windows. Projekty można wysyłać za pomocą WiFi lub za pomocą kabla USB.

13 Sty 2020

RECENZJA URZĄDZENIA COLOP E-MARK

Inteligentne i nowoczesne urządzenie mobilne COLOP E-Mark wzbudza zainteresowanie wśród wielu redakcji portali technologicznych w Polsce. Jednym z tych portali jest strona www.cododomu.pl

11 Sty 2020

COLOP E-MARK NA TARGACH CES W LAS VEGAS

Podczas targów CES 2020 w Las Vegas COLOP zaprezentuje swoją innowacyjną mobilną drukarkę, COLOP e-mark. Mogą nas Państwo znaleźć na Hall Sands A-D, stanowisko 44770-1.

10 Sty 2020

Poznaj urządzenie e-mark na targach REMA DAYS 2020

RemaDays to jedne z największych targów z branży reklamowej na świecie! W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć i przetestować nowość na polskim rynku.

1 Sty 2020

Nagrody dla urządzenia COLOP e-mark

Mimo tego, że e-mark jest na rynku dopiero kilka miesięcy, zyskał uznanie w oczach ekspertów i otrzymał wiele nagród na całym świecie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie przyznane nagrody !

31 Paź 2019

URZĄDZENIE E-MARK ZDOBYWA ZŁOTY MEDAL!

Eksperci przyznali prestiżowe wyróżnienie ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, wszechstronność zastosowań, innowacyjny projekt, brak konkurencyjnych rozwiązań.

6 Wrz 2019

E-MARK NA TARGACH FESTIWALMARKETINGU

Już wkrótce oficjalna premiera produktu E-mark! Zapraszamy do Warszawy w dniach 18-19 września 2019r. na FestiwalMarketingu.pl. Będą mogli Państwo obejrzeć i przetestować nasz nowy produkt.

28 Sie 2019

COLOP E-MARK – PIECZĄTKA NOWEJ ERY

E-mark COLOP to rewolucyjne urządzenie mobilne do wykonywania kolorowych nadruków na różnych powierzchniach. Można nim oznakować zarówno papier, sklejkę, tkaniny czy drewno oraz etykiety do pozostałych powierzchni.