Dziękujemy za obecność na targach Promo Show!

Zaproszenie na PromoShow w Warszawie

Serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym za odwiedzenie naszego stoiska podczas 2 dni targów Promo Show w Warszawie! Było nam niezmiernie miło spotkać się na żywo, poznać Was i przedstawić naszą wszechstronną ofertę. Jesteśmy wdzięczni za tak duże zainteresowanie i zaangażowanie na naszym stoisku i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych edycjach!

CO mogliście U NAS ZOBACZYć?

Rodzina urządzeń COLOP e-mark jest wyjątkową linią produktów, którą doceniono wieloma nagrodami m.in.  nagrodą Red Dot 2019, nagrodą Złotego Medalu Festiwalu Marketingu 2019 i 2021 czy iF Design Award 2020. Najnowszy e-mark go będzie ważnym elementem nadciągających targów, który zaskoczy wielu z uwagi na swój innowacyjny charakter.

Takiej premiery nie można było odpuścić, szczególnie, że urządzenie COLOP e-mark go jest laureatem konkursu Złotego Medalu podczas Festiwalu Marketingu 2022! COLOP e-mark go to mobilne urządzenie drukujące (łączność z wykorzystaniem WiFi, obsługa z poziomu zupełnie nowej aplikacji mobilnej, wbudowany akumulator, niewielkie rozmiary), pozwalające znakować wszelkie materiały chłonne (papier, drewno, korek, filc, sklejka, tekstylia).

Z myślą o komforcie i efektywności w codziennym życiu przygotowaliśmy dla Was pieczątki kieszonkowe. Zaprezentowaliśmy między innymi pieczątki Stamp Mouse, Pocket Stamp oraz długopisy z pieczątką z serii HERI. Na stoisku można było przetestować i obejrzeć te kompaktowe produkty na żywo!

Odwiedzając nasze stoisko nie można było zapomnieć o stemplach do ciastek i ceramiki - oferują spersonalizowany wzór, który może być efektownym wykończeniem nawet najbardziej niecodziennych prezentów. Dla osób z duszą artysty przygotowaliśmy różnorodne i niezawodne stemple kreatywne. Dzięki połączeniu z rozmaitymi poduszkami z tuszem Twoje prace mogą zyskać niepowtarzalny efekt!

Minione targi były świetną okazją do spotkania z Wami i zaprezentowania naszych produktów.
Już nie możemy doczekać się kolejnych edycji!

Wróć