Już od dzisiaj w ofercie zestaw e-mark go bundle box!

Już od dzisiaj w ofercie zestaw e-mark go bundle box!

Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać wszystkie przydatne do druku akcesoria - w tym celu sporządzony został specjalny zestaw COLOP e-mark go bundle box!

W pakiecie znajdziemy dedykowaną naszej najnowszej mini drukarce linijkę, komplet prowadnic do wstążek, rolkę bawełnianej tasiemki o szerokości 15mm, zestaw etykiet PVC oraz specjalne folie (zieloną oraz różową), dzięki którym możliwa jest personalizacja wyglądu naszego urządzenia. Poza szeroką gamą akcesoriów, e-mark go bundle box cechuje się także korzyścią finansową - zamawiając proponowany zestaw oszczędzasz ponad 15% względem pojedynczych zamówień. Wszystko po to by drukować jeszcze więcej i mieć dzięki temu jeszcze więcej przyjemności - zamów COLOP e-mark go bundle box i przekonaj się jak proste jest znakowanie!

Pragniemy by mobilny druk zawitał wszędzie gdzie króluje kreatywność oraz chęć wyróżnienia się. Niech znakuje świat scrapu, modelarze, rodzice z dziećmi, buntownicza i grzeczna młodzież, hobbystyczni elektronicy oraz miłośnicy książek, którym marzy się własne ex-libris! Wszystkich nas łączy przepełnionymi świat wizjami – czas najwyższy przenieść je na papier i nie tylko.

Tworzysz z wykorzystaniem COLOP e-mark ? Podziel się tym oznaczając nas na socialach – niech wszyscy widzą Twoje super realizacje a my zawsze znajdziemy sposób by Ci podziękować.  

COLOP e-mark go  jest najmniejszym mobilnym urządzeniem drukującym na rynku. Zmieści się on praktycznie w każdej kieszeni oferując pełną swobodę użytkowania niezależnie od miejsca. Mini drukarka obsługiwana jest z poziomu aplikacji, w której w łatwy sposób można stworzyć własne projekty grafik – dosłownie kilkoma kliknięciami. Możliwe jest także wykorzystanie gotowych szablonów i ich edycja. Zarówno urządzenie jak i aplikacja zostały zaprojektowane i stworzone w taki sposób, by zaoferować najlepszy z możliwych produktów, czyniąc drukowanie jeszcze większą zabawą.

Odwiedź naszą stronę i zamów już dziś >> www.emarksklep.colop.pl

Wróć