Kolejna Akademia e-marka za nami!

28 kwietnia w Bytomiu odbyła się kolejna edycja Akademii E-mark!

28 kwietnia w Bytomiu odbyła się kolejna edycja Akademii E-mark! 

E-mark jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele różnorodnych realizacji. Nie wiesz od czego zacząć? Masz urządzenie i nie wiesz jak w pełni je wykorzystać? Chcesz dowiedzieć się jak dotrzeć do klientów? Chcesz poznać naszą wizję sprzedaży i marketingu wokół e-marka? Mamy coś dla Ciebie!

Akademia e-mark to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych urządzeniem e-mark, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat jego użytkowania i możliwości, a także poznać ofertę akcesoriów do urządzenia. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z różnych branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą. Podczas szkolenia poruszone zostaną takie tematy jak m.in.: oprogramowanie, hardware, zastosowania, akcesoria, marketing oraz sprzedaż.

W trakcie szkolenia, każdemu uczestnikowi zapewnimy e-marka, ale zachęcamy do zabrania ze sobą swojego urządzenia.

Podczas akademii przekazujemy sporą dawkę wiedzy na temat urządzenia, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania urządzenia w praktyce. Na uczestników czekać będą różnego rodzaju próbki materiałów, które mogą być znakowane e-markiem. Podczas Akademii każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów do wykorzystania w trakcie prezentacji urządzenia, a także certyfikat poświadczający udział w szkoleniu. Dodatkowo zyskuje możliwość zakupu akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych do e-marka w atrakcyjnych cenach.


Zapraszamy do zapisów na kolejne edycje za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej: https://emark.colop.pl/akademia-e-mark

Wróć