Korzystamy z zielonej, czystej energii!

COLOP Polska wspiera ekologiczne rozwiązania!

COLOP Polska wspiera ekologiczne rozwiązania!

Jako świadoma firma, od wielu lat skutecznie zwracamy się w stronę ekologii i podejścia Zero Waste. Zdajemy sobie sprawę z naszego wpływu na środowisko i chcemy, aby z naszych działań skorzystali nie tylko nasi klienci, ale również otoczenie. 

Z tego powodu siedziba naszej firmy od niedawna zaczęła korzystać z zielonej, czystej energii! Na naszym dachu zamontowana została instalacja fotowoltaiczna, która zmniejsza nasz ślad węglowy oraz pozwala zaoszczędzić znaczną ilość prądu, przez co, na co dzień możemy pobierać jego mniejszą ilość z sieci elektrycznej! Dzięki promieniom słonecznym możemy cieszyć się zieloną energią oraz dołożyć swoją cegiełkę do przyjaznej, czystej przyszłości. Panele fotowoltaiczne, które wybraliśmy są najnowocześniejszą wersją dostępną obecnie na rynku. Realizacja inwestycji oraz montaż przebiegł pod nadzorem firmy Power On z Bytomia.

Fotowoltaika nie jest naszym pierwszym krokiem w stronę ekologii. Kilka lat temu wprowadziliśmy do naszej oferty pieczątki, które do dzisiaj cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem. Seria Green Line, to wyjątkowe produkty stworzone z recyklingu! Ich ekologiczna budowa potwierdzona jest certyfikatem ISO 14001 zgodnym z międzynarodową normą zarządzania środowiskowego. 

Ponadto, każdego dnia staramy się zmieniać nasze otoczenie. Korzystamy z pojemnika do gromadzenia deszczówki, a zamówienia naszych klientów zabezpieczamy specjalnym, ekologicznym wypełnieniem, które uzyskujemy z kartonowych opakowań. Dając kartonom drugie życie w postaci wyściółki, zmniejszamy ilość śmieci, które trafiają do środowiska każdego dnia!

Bądź EKO razem z COLOP Polska!

Wróć