Narzędzie do zadruku kart

Dzięki narzędziu do drukowania wielowierszowego karty w formacie karty kredytowej czy wizytówki mogą być drukowane szybko, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, i w pełnym kolorze. Prowadnica zapewnia idealne pozycjonowanie nadruku na karcie. To narzędzie jest kompatybilne tylko z urządzeniem e-mark COLOP. Najlepsze efekty uzyskamy używając z plastikowymi lub papierowymi kartami COLOP e-mark.

Sugerowana cena detaliczna: 173,60 zł brutto

Czym jest narzędzie do drukowania wielowierszowego?

Dzięki naszemu nowemu narzędziu do drukowania wielowierszowego można łatwo i profesjonalnie drukować różnego rodzaju karty.

Oprócz samego narzędzia do drukowania dostarczamy również dwa różne rodzaje kart – karty plastikowe i karty papierowe COLOP e-mark. Opakowanie zawiera dziesięć kart papierowych i dziesięć kart plastikowych, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć drukowanie.

  • Karty plastikowe: są bardzo trwałe dzięki specjalnej powłoce, która sprawia, że są odporne na wodę, eko rozpuszczalniki i drobne zarysowania. Występują w powszechnym formacie karty kredytowej (ID1)
  • Karty papierowe: są mocne i trwałe w standardowym formacie wizytówki

Można użyć również innych kart, jednak karty COLOP e-mark zostały gruntownie przetestowane i zapewniają wysoką jakość druku. Należy pamiętać, że narzędzie do drukowania wielowierszowego może być używane tylko z urządzeniem COLOP e-mark, a nie z COLOP e-mark create.

Jak działa narzędzie do drukowania wielowierszowego?

Zanim zaczniesz drukować, musisz stworzyć swój szablon. W tym celu przejdź w aplikacji do „Nowy nadruk”, a następnie wybierz kategorię „Drukowanie kart”. Narzędzie do drukowania wielowierszowego może być używane tylko z tymi szablonami i na odwrót (tzn. szablonów Narzędzia do drukowania wielowierszowego nie można używać bez narzędzia do drukowania wielowierszowego).

Wybierz jeden z szablonów i dostosuj go do swoich upodobań. Pole zadruku jest stałe i w porównaniu do normalnych nadruków trzywierszowych większe - zostało wydłużone do 80 x 50 mm. Nie ma również przerwy między wierszami.

Możesz dodać kilka elementów do nadruku swojej karty, takich jak tekst, obrazy i kody QR lub skorzystać z funkcji drukowania seryjnego, numeracji lub daty/godziny. Zaprojektuj swój nadruk w kilku prostych krokach!

Tylko kilka kroków i możesz drukować!

  1. Przesuń metalowy pasek w dół
  2. Włóż swoją kartę (plastikową lub papierową) do wcześniej zdefiniowanego miejsca
  3. Przesuń metalowy pasek w górę nad kartą
  4. Umieść slajd w pierwszej szynie
  5. Prześlij swoją grafikę karty do e-marka i umieść e-mark na slajdzie
  6. Wydrukuj swoją kartę, delikatnie przesuwając E-mark wzdłuż szyny (zaczynając od lewej górnej strony)

Szyna poprowadzi Cię przez cały proces drukowania, zapewniając idealny nadruk karty.

Do jakich aplikacji można wykorzystać narzędzie do drukowania wielowierszowego?

Ponieważ karty można drukować w pełnym kolorze i pojedynczo, daje to szeroki zakres zastosowań. Idealnie nadaje się do drukowania wizytówek. Umożliwia również przygotowanie kolorowych kart cenowych do lady z dodatkowymi informacjami dla sprzedawcy na odwrocie karty. Bardziej kreatywne zastosowania to indywidualne vouchery lub karty członkowskie z osobistymi wiadomościami lub przygotowanie kartek na przyjęcie urodzinowe dla dzieci.

Grafiki dla narzędzia do drukowania wielowierszowego

Aby korzystać z narzędzia do drukowania wielowierszowego, potrzebujesz określonych szablonów. W aplikacji istnieje własna kategoria szablonów o nazwie „Drukowanie kart”. Dodatkowo wkrótce na naszej stronie pojawią się gotowe szablony do pobrania.

Zgodność

Uwaga! Narzędzie do drukowania wielowierszowego jest kompatybilne tylko z COLOP e-mark – funkcja ta nie działa z COLOP e-mark create.

Prezentacja narzędzia do znakowania kart