Wstążkownica COLOP e-mark

Profesjonalny nadruk wstążek dzięki wstążkownicy COLOP e-mark

Wstążkownica COLOP e-mark umożliwia urządzeniu e-mark działanie jak profesjonalna drukarka rolkowa bez utraty swojej elastyczności. W połączeniu z naszymi prowadnicami, które odnoszą się do wybranej szerokości wstążki, przekształca COLOP e-mark w stacjonarną drukarkę na żądanie.

Niezależnie od tego, czy chcesz nadrukować całą rolkę wstążki, czy tylko jej określoną ilość, COLOP e-mark zaspokaja potrzebę indywidualizacji, elastyczności i wydajności w nowy, wyjątkowy sposób.

 

Sugerowana cena detaliczna: 515,30 zł brutto

Oprogramowanie

Wstążkownica ma własną kategorię szablonów w aplikacji. Predefiniowane szablony zawierają specjalne ustawienia i tryby drukowania, dzięki czemu możesz teraz wybrać, czy chcesz wydrukować nadruk określoną liczbę powtórzeń, czy też określoną długość.

Uwaga! Tylko szablony w kategorii Wstążkownica oraz utworzone na ich podstawie nadruki można wydrukować za pomocą wstążkownicy. Nadruki te nie działają, gdy używasz COLOP e-mark bez wstążkownicy. Funkcja drukowania z wstążkownicą jest dostępna zarówno w aplikacji e-mark na urządzenia z systemem Android i iOS, a także w oprogramowaniu komputerowym e-mark.

Zgodność

Wstążkownica jest kompatybilna z COLOP e-mark oraz e-mark create.

Opakowanie

Wstążkownica jest zapakowana w pudełku razem z kompletem prowadnic we wszystkich rozmiarach 10mm, 15 mm i 25 mm.

Cechy produktu:

  • Kompaktowe wymiary
  • Wysoka jakość oraz wykonanie z ekologicznych materiałów (drewno bukowe)
  • Zawiera komplet prowadnic we wszystkich rozmiarach 10mm, 15 mm i 25 mm
  • Stacja do wstążek ma własną kategorię szablonów w aplikacji. Predefiniowane szablony zawierają specjalne ustawienia i tryby drukowania umożliwiające druk określonej liczby powtórzeń, czy też określonej długości

Dane techniczne

  • Waga: 458 g
  • Wymiary po złożeniu (D x S x W): 400 x 140 x 150 mm
  • Wymiary opakowania (D x S x W): 415 x 165 x 75 mm

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak działa wstążkownica COLOP e-mark.

Prezentacja znakowania wstążek E-markiem przy użyciu wstążkownicy COLOP e-mark