Szkolenie dla użytkowników E-mark

Nie jesteś pewien czy w pełni wykorzystujesz możliwości swojego E-mark? Nie wiesz jakie opcje oferuje oprogramowanie oraz na jakich powierzchniach można znakować? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Firma COLOP Polska przeprowadza certyfikowane szkolenia dla użytkowników E-mark, bazując na wiedzy oraz doświadczeniem którym chętnie się podzielą. Tematyka poruszanych zagadnień obejmuje kwestie związane m.in. z technicznymi aspektami urządzenia oraz możliwościami oferowanymi przez aplikacje. Podczas szkolenia zapoznasz się z szeroką gamą materiałów, poznasz techniczne wskazówki oraz będziesz mieć możliwość przetestować własne materiały. Jest to również idealna okazja aby omówić wszystkie interesujące Cię zagadnienia i problemy.

Osoby zainteresowane szkoleniem serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji.

Zgłoś się już dziś!

 
Czy posiada Pan / Pani urządzenie COLOP E-mark*
 
Akceptacja regulaminu*
 
Przetwarzanie danych*
 
Marketing elektroniczny*
 
Personalizacja oferty*

Administratorem Państwa danych jest COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, ul. Smolenia 16, NIP 626-000-34-70. Kontakt office@colop.pl oraz 32-388-70-30. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany usunięcia oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

REGULAMIN SZKOLENIA

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie formularza na stronie internetowej oraz dokonanie opłaty przelewem nie później niż na 10 dni przed szkoleniem. Rezerwacja miejsc odbywa się według kolejności dokonywania wpłat przez uczestników.

Klient, który po dokonaniu zgłoszenia rezygnuje z uczestnictwa jest zobowiązany przesłać rezygnację mailem na adres: emark@colop.pl. Jeśli rezygnacja ze szkolenia nastąpi 6 lub mniej dni przed terminem szkolenia klient jest zobowiązany do zapłaty 25% wartości szkolenia. W przypadku rezygnacji 1 dzień przed lub w dniu szkolenia klient pokrywa 100% wartości szkolenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zobacz również
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, ale Akademia E-mark nie do końca jest tym czego szukasz, sprawdź także szkolenie dla użytkowników E-mark