Werniks ochronny do wydruków Ghiant Inkjet Fix

Werniks ochronny do wydruków Ghiant Inkjet Fix

Szybkoschnący werniks przeznaczony do zabezpieczenia druku cyfrowego. Odpowiedni do nanoszenia na większość typów powierzchni chłonnych (m. in. papier, karton, płótno, korek). Już cienka warstwa tworzy barierę dla promieniowania UV mogącego powodować przy długotrwałej ekspozycji blednienie kolorów. Werniks chroni także wydruki przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowo INKJET FIX nadaje się do zabezpieczania grafik tworzonych z wykorzystaniem urządzenia COLOP E-mark na powierzchniach typu laminat, pleksi, fornir czy stal.

Uwaga: zalecane jest sprawdzenie kompatybilności między tuszami dedykowanymi COLOP E-mark, a werniksem Ghiant INKJET FIX na powierzchniach, które mają zostać oznaczone. Zabezpieczenie wydruków powyższym sposobem nie gwarantuje pełnej odporności na działanie wody czy rozpuszczalników, jak i na ścieranie bądź zdrapywanie.

Sposób użycia:
Przed rozpoczęciem pracy mocno wstrząsnąć. Rozpylać płynnymi ruchami z odległości ok. 30 cm od wydruku. Czas schnięcia około 10 minut – kolejne warstwy mogą być nanoszone wedle potrzeby. Unikać rozpylania w chłodnych warunkach. Podczas znakowania nie obracać opakowania do góry dnem.

Pojemność 400ml.

Sugerowana cena detaliczna: 52,80 zł brutto