Akademia E-mark

E-mark jest niezwykle wszechstronnym urządzeniem, które pozwala wykonać wiele różnorodnych realizacji. Nie wiesz od czego zacząć? Masz urządzenie i nie wiesz jak w pełni je wykorzystać? Mamy coś dla Ciebie!

Akademia E-mark to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych urządzeniem E-mark, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat jego użytkowania i możliwości. Jest to również niepowtarzalna okazja nawiązania nowych kontaktów z ludźmi z branży oraz niecodzienna możliwość wymiany informacji i doświadczeń między sobą. Podczas szkolenia poruszone zostaną takie tematy jak m.in.: oprogramowanie, hardware, zastosowania, akcesoria, marketing oraz sprzedaż.

W trakcie akademii przekazujemy sporą dawkę wiedzy na temat urządzenia, sposobu pracy, konserwacji, użytkowania oraz możliwości wykorzystania urządzenia w praktyce. Na uczestników czekać będą różnego rodzaju próbki materiałów, które mogą być znakowane E-markiem. Po Akademii każdy uczestnik otrzyma pakiet materiałów do wykorzystania w trakcie prezentacji urządzenia.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Przypominamy o środkach zapobiegawczych. Do udziału w akademii niezbędna będzie przyłbica lub maseczka ochronna.

Jak wygląda Akademia E-marka?

Akademia E-marka podzielona jest na 3 panele, każdy skupiony wokół innych zagadnień dotyczących korzystania i sprzedaży E-marka.

Plan Akademii:

9:15 – 10:45 – Panel I – Hardware;
10:50 – 12:20 – Panel II – Software;
12:20 – 12:45 – Przerwa Kawowa;
12:45 – 14:30 – Panel III – Zastosowanie i sprzedaż E-marka;
14:30 – 15:00 – Zakończenie, wręczenie certyfikatów, pamiątkowe zdjęcia;

 

Zgłoś się już dziś!

 
Data szkolenia*
 
Czy posiada Pan / Pani urządzenie COLOP E-mark*
 
Akceptacja regulaminu*
 
Przetwarzanie danych*
 
Marketing elektroniczny*
 
Personalizacja oferty*

Administratorem Państwa danych jest COLOP Polska Sp. z o.o. Bytom, ul. Smolenia 16, NIP 626-000-34-70. Kontakt office@colop.pl oraz 32-388-70-30. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany usunięcia oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

 

REGULAMIN SZKOLENIA

Podstawą wzięcia udziału w szkoleniu jest prawidłowe wypełnienie formularza na stronie internetowej nie później niż na 10 dni przed szkoleniem. Rezerwacja miejsc odbywa się według kolejności dokonywania wpłat przez uczestników.

Klient, który po dokonaniu zgłoszenia rezygnuje z uczestnictwa jest zobowiązany przesłać rezygnację mailem na adres: emark@colop.pl. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Zobacz również
Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniem, ale Akademia E-mark nie do końca jest tym czego szukasz, sprawdź także szkolenie dla użytkowników E-mark