7 Sty 2021

E-MARK CREATE NA TARGACH CES ! 11-14.01 LAS VEGAS

Firma COLOP wywołała niemałe poruszenie na zeszłorocznych targach CES w Las Vegas, wprowadzając na rynek pierwszą mobilną drukarkę, E-mark®. Teraz również E-mark® create wyznacza zupełnie nowe standardy...

22 Gru 2020

Kolorowe drukowanie na drewnianych krążkach

Personalizowane etykietki, podkładki czy pamiątki z drewna okraszą każdą uroczystość. Do ornamentów powstałych przy wykorzystaniu techniki laserowej teraz dołączają kolorowe wydruki COLOP E-mark!

18 Gru 2020

Już teraz dostępne do pobrania świąteczne grafiki do e-marka

Okres świąteczny w pełni a Tobie brakuje inspiracji i pomysłów na odbicia? Na naszej stronie znajdziesz zakładkę z świątecznymi wzorami odbić do pobrania!

24 Lis 2020

Nowe funkcje aplikacji E-mark już dostępne!

Ukazała się aktualizacja aplikacji E-mark do wersji 1.9.x. Uaktualniona aplikacja posiada między innymi ulepszoną funkcję odświeżania daty, czasu oraz numeracji bez połączenia urządzenia E-mark z aplikacją!

22 Paź 2020

Wykorzystanie E-marka w firmie poligraficznej

Rodzinna firma, istniejąca od ponad 50 lat na Poznańskim Łazarzu – UVOPEX to miejsce gdzie innowacje zawsze znajdowały dla siebie miejsce. Trzy pokolenia poznańskich stemplarzy, którzy idą z duchem czasu.

14 Paź 2020

E-mark COLOP na elektronicznych targach Insights-X!

W dniach 14-16 października bierzemy udział w elektronicznej imprezie targowej Insights-X. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnych spotkaniach online z naszymi specjalistami.

9 Paź 2020

E-mark w klubie sportowym!

Organizacja sprzętu sportowego, personalizacja plakatów i podpisywanie dokumentów to tylko kilka z wielu funkcji, które E-mark może dać klubowi sportowemu.

6 Paź 2020

Nowość! Biała połyskująca etykieta w taśmie - nowe akcesorium dla E-marka

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

6 Paź 2020

Nowość! Transparentna etykieta w taśmie - nowe akcesorium dla E-marka

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

6 Paź 2020

Nowość! Etykieta w taśmie do odzieży - nowe akcesorium dla E-marka

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

6 Paź 2020

Nowość! Linijka COLOP E-mark - nowe akcesorium dla E-marka

Firma COLOP Polska stale szuka nowych, ciekawych rozwiązań dla swoich klientów. Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create.

22 Wrz 2020
E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

Już jest! Teraz dostępny także na polskim rynku – E-mark CREATE czyli mobilna drukarka dla ludzi kreatywnych! Idealnie sprawdzi się w personalizacji np. kartek okolicznościowych, winietek na stoły, lub serwetek w restauracji.

3 Wrz 2020

Polska premiera E-mark CREATE na targach Festiwal Marketingu 2020!

COLOP Polska ponownie zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych urządzeń podczas targów FestiwalMarketingu.pl. Tym samym zapowiadamy premierę E-marka CREATE - nową wersję mobilnej drukarki i znakowarki.

13 Sie 2020

Kolejny test E-marka na YouTube

Na YouTubie pojawiła się kolejna recenzja E-marka. Tym razem naszą mobilną drukarkę pod lupę wziął youtuber Meny. W swojej obszernej, ponad 20 minutowej recenzji opowiada o działaniu urządzenia, jego zaletach, możliwościach wykorzystania.

5 Sie 2020

Aktualizacja aplikacji e-mark do wersji 1.8.1

Aktualizacja aplikacji E-mark do wersji 1.8.1 wprowadza wiele nowości i bardzo przydatnych rozwiązań. Najbardziej widoczną zmianą jest zmiana wyglądu aplikacji. Menu „Łączenie z E-mark” zmieniło się nie do poznania.

4 Sie 2020

Szukasz inspiracji? Skorzystaj z gotowych grafik do e-marka

Zdarza się, że czasami brakuje nam inspiracji i pomysłów. Z pomocą przychodzi zakładka "Przykładowe grafiki" gdzie teraz znajdziecie zaktualizowane wzory grafik. Wśród nich znajdują się m.in. etykiety, opaski i wiele innych.

15 Lip 2020

Znakuj seryjnie dzięki E-markowi

Wraz z aktualizacją aplikacji E-mark do wersji 1.8.0 pojawiła się nowa opcja która bardzo mocno poszerza możliwości E-marka. Mowa bowiem o funkcji znakowania seryjnego przy wykorzystaniu plików w formacie CSV. Dzięki temu możemy tworzyć wzory wydruków w oparciu o zmienne z pliku CSV.

14 Lip 2020

The Prize for Innovations 2020

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych na świecie, gdzie E-mark został nagrodzony Złotym Medalem „The Prize for Innovations” będącym prestiżową nagrodą dla produktów innowacyjnych w branży reklamowej i poligraficznej.

13 Lip 2020

E-mark z Koroną Reklamy 2020

Rok 2020 to rok nagród branżowych dla naszej mobilnej drukarki COLOP E-mark! W trakcie lutowych targów RemaDays 2020 E-mark otrzymał aż 3 nagrody, w tym najbardziej prestiżową nagrodę w branży – Koronę Reklamy. To nie jedyna nagroda, którą E-mark otrzymał podczas targów RemaDays 2020

2 Lip 2020

E-mark w firmie produkcyjnej

Innowacyjna drukarka COLOP E-mark systematycznie powiększa listę zastosowań w których z powodzeniem sobie radzi. Do długiej listy zastosowań dodajemy znakowanie tekturowych i kartonowych teczek m.in. do archiwizacji dokumentów, książek, map i pergaminów.

19 Cze 2020

Nowość! Opaski papierowe do druku E-markiem

Firma COLOP Polska wprowadza do swojej oferty nowy produkt przeznaczony do nadruku urządzeniem E-mark COLOP - opaski na rękę które można wykorzystać podczas organizacji imprez bądź festiwali. Produkty są już dostępne w dystrybucji COLOP Polska.

16 Cze 2020

Kolejny ciekawy test E-mark

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego ciekawego testu naszego E-marka - innowacyjnego urządzenia do mobilnego znakowania, drukowania, kolorowego stemplowania. Test wykonał znany tester TechnoLog. Zapraszamy do oglądania! https://www.youtube.com/watch?v=pbbebQ5-HWw

18 Maj 2020

E-mark zdobywa nagrodę EOPA 2020

COLOP E-mark otrzymał prestiżową i cenioną w świecie produktów biurowych nagrodę EOPA (European Office Products Award) w kategorii „produkt roku”. Ta międzynarodowa nagroda została przyznana dyrektorowi generalnemu firmy COLOP Ernstowi Faberowi wieczorem 9 marca.

28 Mar 2020

Kolorowe znakowanie wstążek za pomocą E-marka

COLOP E-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na wstążkach. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach, które idealnie sprawdzą się i ułatwią znakowanie na wstążkach.

2 Mar 2020

E-Mark z nagrodą IF Design Award!

Mobilna drukarka COLOP E-mark otrzymała światowej sławy nagrodę IF Design Award 2020, przyznawaną firmom prezentującym najwyższy poziom wykonania i doskonały design. IF Design Award jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży, ustępując jedynie nagrodzie RedDotAward.

7 Lut 2020

Nowość! Aplikacja na komputery z systemem Windows

Teraz oprócz aplikacji E-mark na urządzenia mobilne, dostępna jest również oficjalna wersja aplikacji na komputery z systemem Windows. Aplikacja zawiera te same funkcje, co aplikacja mobilna. Projekty można wysyłać za pomocą WiFi lub za pomocą kabla USB. 

13 Sty 2020

RECENZJA URZĄDZENIA COLOP E-MARK

Inteligentne i nowoczesne urządzenie mobilne COLOP E-Mark wzbudza zainteresowanie wśród wielu redakcji portali technologicznych w Polsce. Jednym z tych portali jest strona www.cododomu.pl, która miała okazje do testowania naszej drukarki mobilnej.

11 Sty 2020

COLOP E-MARK NA TARGACH CES W LAS VEGAS

Podczas targów CES 2020 w Las Vegas COLOP zaprezentuje swoją innowacyjną mobilną drukarkę, COLOP e-mark -urządzenie znakujące do mobilnego drukowania.Mogą nas Państwo znaleźć na Hall Sands A-D, stanowisko 44770-1.Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

10 Sty 2020

Poznaj urządzenie e-mark na targach REMA DAYS 2020

RemaDays to jedne z największych targów z branży reklamowej na świecie! W 2020 roku odbędą się w dniach 12 – 14 luty w Ptak Warsaw Expo. Będą mieli Państwo okazję zobaczyć i przetestować  nasz nowy produkt – mobilna drukarka COLOP E-mark.

1 Sty 2020

Urządzenie E-MARK zdobywa ZŁOTY MEDAL!

Eksperci przyznali wyróżnienie ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, innowacyjny projekt, brak konkurencyjnych rozwiązań. Jesteśmy niezmiernie dumni, że już podczas oficjalnej premiery, która miała miejsce w Warszawie produkt E-mark zdobył tak ogromne uznanie.

1 Sty 2020

Nagrody dla urządzenia COLOP E-mark

Mimo tego, że e-mark jest na rynku dopiero kilka miesięcy, zyskał uznanie w oczach ekspertów i otrzymał wiele nagród znanych na całym świecie w tym min. Nagrodę Red Dot Award. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie przyznane nagrody!

6 Wrz 2019

E-MARK NA TARGACH FESTIWALMARKETINGU

Już wkrótce oficjalna premiera produktu E-mark! Zapraszamy do Warszawy w dniach 18-19 września 2019r. na FestiwalMarketingu.pl. Będą mogli Państwo obejrzeć i przetestować nasz nowy produkt. Urządzenie oferuje tworzenie indywidualnych projektów i  ich nadruk.

28 Sie 2019

COLOP E-MARK – PIECZĄTKA NOWEJ ERY

E-mark to rewolucyjne urządzenie mobilne do wykonywania nadruków na różnych powierzchniach.Można nim oznakować zarówno papier, sklejkę czy drewno oraz etykiety do pozostałych powierzchni. Dedykowana, bezpłatna aplikacja E-mark pozwala stworzyć niezliczoną liczbę własnych projektów.