2020

22 Gru 2020

Kolorowe drukowanie na drewnianych krążkach

Personalizowane etykietki, podkładki czy pamiątki z drewna okraszą każdą uroczystość. Teraz możesz zdobić drewno urządzeniem COLOP E-mark!

18 Gru 2020

Już teraz dostępne do pobrania świąteczne grafiki do e-marka

Okres świąteczny w pełni a Tobie brakuje inspiracji i pomysłów na odbicia? Na naszej stronie znajdziesz zakładkę z świątecznymi wzorami odbić do pobrania!

24 Lis 2020

Nowe funkcje aplikacji E-mark już dostępne!

Ukazała się aktualizacja aplikacji E-mark do wersji 1.9.x. Uaktualniona aplikacja posiada między innymi ulepszoną funkcję odświeżania daty, czasu oraz numeracji bez połączenia urządzenia E-mark z aplikacją!

22 Paź 2020

Wykorzystanie E-marka w firmie poligraficznej

Rodzinna firma, istniejąca od ponad 50 lat na Poznańskim Łazarzu – UVOPEX to miejsce gdzie innowacje zawsze znajdowały dla siebie miejsce.

14 Paź 2020

E-mark COLOP na elektronicznych targach Insights-X!

14-16 października bierzemy udział w elektronicznych targach Insights-X. Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniach online z naszymi specjalistami.

9 Paź 2020

E-mark w klubie sportowym!

Organizacja sprzętu, personalizacja plakatów i podpisywanie dokumentów to tylko kilka z wielu funkcji, które E-mark może dać klubowi sportowemu.

6 Paź 2020

Biała połyskująca etykieta w taśmie - nowość!

Firma COLOP Polska stale poszukuje ciekawych rozwiązań.Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark.

6 Paź 2020

Transparentna etykieta w taśmie - nowe akcesorium

Firma COLOP Polska stale poszukuje ciekawych rozwiązań.Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark.

6 Paź 2020

Nowość! Etykieta w taśmie - nowe akcesorium

Firma COLOP Polska stale poszukuje ciekawych rozwiązań.Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark.

6 Paź 2020

Nowość! Linijka COLOP E-mark - nowe akcesorium

Firma COLOP Polska stale poszukuje ciekawych rozwiązań.Teraz oferta firmy została poszerzona o cztery nowe akcesoria dla urządzeń COLOP E-mark.

22 Wrz 2020
E-mark CREATE - Teraz dostępny także na polskim rynku

E-mark CREATE - już teraz dostępny na polskim rynku

Już jest! Teraz dostępny także na polskim rynku – E-mark CREATE czyli mobilna drukarka dla ludzi kreatywnych! Idealnie sprawdzi się w personalizacji np. kartek okolicznościowych, winietek na stoły, lub serwetek w restauracji.

3 Wrz 2020

E-mark CREATE na Festiwalu Marketingu 2020!

COLOP Polska zaprezentuje swoją ofertę innowacyjnych urządzeń podczas targów FestiwalMarketingu.pl, w tym nowość - E-marka create.

1 Wrz 2020

COLOP POWIĘKSZA GAMĘ URZĄDZEŃ DRUKUJĄCYCH O E-MARK CREATE

COLOP nie zwalnia tempa w rewolucjonizowaniu tematyki znakowania – wraz z wprowadzeniem urządzenia e-mark create to jeszcze prostsze!

13 Sie 2020

Kolejny test E-marka na YouTube

Na YouTubie pojawiła się kolejna recenzja E-marka. Tym razem naszą mobilną drukarkę pod lupę wziął youtuber Meny.

4 Sie 2020

Szukasz inspiracji? Skorzystaj z gotowych grafik do e-marka

Zdarza się, że czasami brakuje nam inspiracji i pomysłów. Z pomocą przychodzi zakładka "Przykładowe grafiki" gdzie teraz znajdziecie zaktualizowane wzory grafik. Wśród nich znajdują się m.in. etykiety, opaski i wiele innych.

15 Lip 2020

Znakuj seryjnie dzięki E-markowi

Wraz z aktualizacją aplikacji E-mark do wersji 1.8.0 pojawiła się nowa opcja która bardzo mocno poszerza możliwości E-marka. Mowa bowiem o funkcji znakowania seryjnego przy wykorzystaniu plików w formacie CSV. Dzięki temu możemy tworzyć wzory wydruków w oparciu o zmienne z pliku CSV.

14 Lip 2020

The Prize for Innovations 2020

Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku RemaDays Warsaw to jedna z największych imprez targowych na świecie, gdzie E-mark został nagrodzony Złotym Medalem „The Prize for Innovations” będącym prestiżową nagrodą dla produktów innowacyjnych w branży reklamowej i poligraficznej.

13 Lip 2020

E-mark z Koroną Reklamy 2020

Rok 2020 to rok nagród branżowych dla naszej mobilnej drukarki COLOP E-mark! W trakcie lutowych targów RemaDays 2020 E-mark otrzymał aż 3 nagrody, w tym najbardziej prestiżową nagrodę w branży – Koronę Reklamy. To nie jedyna nagroda, którą E-mark otrzymał podczas targów RemaDays 2020

2 Lip 2020

E-mark w firmie produkcyjnej

Innowacyjna drukarka COLOP E-mark systematycznie powiększa listę zastosowań w których z powodzeniem sobie radzi. Do długiej listy zastosowań dodajemy znakowanie tekturowych i kartonowych teczek m.in. do archiwizacji dokumentów, książek, map i pergaminów.

19 Cze 2020

Nowość! Opaski papierowe do druku E-markiem

Firma COLOP Polska wprowadza do swojej oferty nowy produkt przeznaczony do nadruku urządzeniem E-mark COLOP - opaski na rękę które można wykorzystać podczas organizacji imprez bądź festiwali. Produkty są już dostępne w dystrybucji COLOP Polska.