Trójkolorowy cartrige E-mark

E-mark COLOP mobilne urządzenie do znakowania odbicia w pelnym kolorze

Specjalny cartridge dla urządzeń e-mark oraz e-mark create z trójkolorowym tuszem wodnym został opracowany z przeznaczeniem dla indywidualnych użytkowników. Niezwykle prosty w użytku, wymaga minimalnego czyszczenia. 

Tusz C2 jest doskonałym rozwiązaniem dla klientów, którzy nie używają COLOP e-mark regularnie. Cartridge pozostaje niezawodny nawet przy sporadycznym użytkowaniu, zapewniając doskonałe wyniki już od pierwszego użycia. Dodatkowo e-mark może być dłuższy czas używany poza stacją dokującą bez wysychania tuszu.

Cartridge C2 oferuje do 1500 wydruków w pełnej gamie kolorów i doskonałej jakości i nasyceniu kolorów. Odpowiedni do znakowania powierzchni chłonnych, takich jak papier, tkanina, sklejka czy karton.

Uwaga: Cartridge C2 działa z e-markiem od wersji 2.1.2 oprogramowania. W przypadku starszej wersji e-mark nie rozpozna tuszu i będzie konieczna aktualizacja oprogramowania.

Sugerowana cena detaliczna: 193,91 zł brutto

Sposób wymiany cartridge E-mark
Cartridge jest łatwo wymienialny. Szczegółowy opis dostępny jest w instrukcji użytkownika (str. 48) oraz na stronie https://emark.colop.pl/e-mark-pomoc