Jak to działa?

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny.

Dzięki E-mark możesz znakować bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Przy pomocy aplikacji personalizuj grafiki, automatycznie zmieniaj numerację oraz drukuj grafiki o dużej powierzchni. Dzięki możliwości przesłania 3 różnych grafik do urządzenia możesz łatwo i szybko zmieniać odbicia w razie potrzeby.

E-MARK COLOP jak działa?
1. pobierz aplikację

1. Pobierz aplikację

Pobierz na swoje urządzenie aplikację E-mark z App Store na urządzeniach pracujących na systemie iOS, Sklep Play na urządzeniach pracujących na systemie Android, lub z naszej strony dla komputerów z systemem Windows. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji.

2. Połącz urządzenie ze smartfonem

2. Połącz urządzenie ze smartfonem lub komputerem

Połącz urządzenie mobilne E-mark ze smartfonem, tabletem lub laptopem przez Wi-Fi lub ze swoim komputerem za pomocą USB. E-mark tworzy własną sieć Wifi, co ułatwia połączenie z urządzeniem.

3. Stwórz projekt

3. Stwórz lub zaimportuj projekt

Stwórz własny projekt, zaimportuj gotową grafikę w formacie .JPG lub .PNG, lub spersonalizuj jeden z wielu szablonów dostępnych w naszej aplikacji mobilnej E-mark.

4. wyslij projekt do urzadzenia

4. Wyślij projekt do urządzenia

Wyślij projekt grafiki do urządzenia mobilnego E-mark. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie może przechowywać do 3 różnych grafik. Wybieraj w łatwy i szybki sposób pomiędzy zapisanymi projektami za pomocą dwóch kliknięć.

5. Znakuj

5. Znakuj!

Znakuj prosto ze smartphon'a, tabletu, laptopa czy komputera. To proste, wystarczy przeciągnąć COLOP E-mark po dowolnej powierzchni wykonanej z chłonnego materiału. Dzięki zastosowanemu sensorowi oraz rolkom znakowanie odbywa się naprawdę szybko i precyzyjnie.

6. Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie na stację dokującą

6. Odłóż urządzenie na stację dokującą

Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie E-mark spowrotem na stację dokującą. Zapobiegnie to wysychaniu cartridge'a.

Wygląda na to, że to jest proste? - To jest proste!

Połącz swoje urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z E-mark
Stwórz własny projekt lub wybierz gotowy szablon
Wyślij projekty pieczątki do udządzenia mobilnego E-mark
... i znakuj przesuwając E-mark po powierzchni. Gotowe!