Jak działa E-mark ?

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny.

Dzięki E-mark możesz znakować bezpośrednio z telefonu lub tabletu. Przy pomocy aplikacji personalizuj grafiki, automatycznie zmieniaj numerację oraz drukuj grafiki o dużej powierzchni. Dzięki możliwości przesłania 3 różnych grafik do urządzenia możesz łatwo i szybko zmieniać odbicia w razie potrzeby.

E-mark został już wielokrotnie nagradzany zarówno na polskich jaki i zagranicznych targach branżowych. W Polsce, między innymi Złotym Medalem na Festiwalu Marketingu – Eksperci przyznali firmie COLOP Polska prestiżowe wyróżnienie jakim jest ZŁOTY MEDAL za niezwykłą funkcjonalność produktu, jego wszechstronność oraz brak konkurencyjnych rozwiązań.

1. pobierz aplikację

1. Pobierz aplikację

Pobierz na swoje urządzenie aplikację E-mark z App Store na urządzeniach pracujących na systemie iOS, Sklep Play na urządzeniach pracujących na systemie Android, lub z naszej strony dla komputerów z systemem Windows. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji.

2. Połącz urządzenie ze smartfonem

2. Połącz urządzenie ze smartfonem lub komputerem

Połącz urządzenie mobilne E-mark ze smartfonem, tabletem lub laptopem przez Wi-Fi lub ze swoim komputerem za pomocą USB. E-mark tworzy własną sieć Wifi, co ułatwia połączenie z urządzeniem.

3. Stwórz projekt

3. Stwórz lub zaimportuj projekt

Stwórz własny projekt, zaimportuj gotową grafikę w formacie .JPG lub .PNG, lub spersonalizuj jeden z wielu szablonów dostępnych w naszej aplikacji mobilnej E-mark. Dla łatwiejszego drukowania, część akcesoriów posiada własne szablony grafik - wykorzystaj je chcąc tworzyć etykiety, karty czy wstążki.

 

4. wyslij projekt do urzadzenia

4. Wyślij projekt do urządzenia

Wyślij projekt grafiki do urządzenia mobilnego E-mark. Dzięki wbudowanej pamięci urządzenie może przechowywać do 3 różnych grafik. Wybieraj w łatwy i szybki sposób pomiędzy zapisanymi projektami za pomocą dwóch kliknięć.

5. Znakuj

5. Znakuj!

Znakuj prosto ze smartphon'a, tabletu, laptopa czy komputera. To proste, wystarczy przeciągnąć COLOP E-mark po dowolnej powierzchni wykonanej z chłonnego materiału. Dzięki zastosowanemu sensorowi oraz rolkom znakowanie odbywa się naprawdę szybko i precyzyjnie.

6. Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie na stację dokującą

6. Odłóż urządzenie na stację dokującą

Pamiętaj, aby odłożyć urządzenie E-mark z powrotem na stację dokującą. Zapobiegnie to wysychaniu cartridge'a.

Wygląda na to, że to jest proste? - To jest proste!

Połącz swoje urządzenie mobilne (smartfon, tablet) z E-mark
Stwórz własny projekt lub wybierz gotowy szablon
Wyślij projekty pieczątki do udządzenia mobilnego E-mark
... i znakuj przesuwając E-mark po powierzchni. Gotowe!