• Aplikacje, podręczniki...

Najczęściej zadawane pytania na temat E-marka i E-marka Create

E-MARK COLOP - FAQ

Odwiedź nasz portal z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi pracy E-marka oraz E-marka Create

E-MARK COLOP - FAQ

Zbiór pytań i odpowiedzi na temat E-mark COLOP, jego użytkowania, aplikacji, konserwacji i rozwiązywania problemów

Uruchomienie COLOP E-mark

Pobierz krótką instrukcję pierwszego uruchomienia E-marka w formacie PDF

Instrukcja uruchomienia

Pobierz instrukcję pierwszego uruchomienia w formacie PDF

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA E-MARK

Pobierz pełny podręcznik użytkownika - polska wersja językowa w formacie PDF

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA E-MARK

Pobierz pełny podręcznik użytkownika - polska wersja językowa w formacie PDF

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA E-MARK CREATE

Pobierz pełny podręcznik użytkownika - polska wersja językowa w formacie PDF

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA E-MARK CREATE

Pobierz pełny podręcznik użytkownika - polska wersja językowa w formacie PDF

Aplikacje, oprogramowanie dla urządzeń E-mark

E-mark jest obsługiwany za pomocą oprogramowania na smartfonie, tablecie lub komputerze. Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami z Androidem i iOS. Linki do AppStore, Google Play Store i dla komputerów stacjonarnych dla komputerów z systemem Windows poniżej. *Aplikacja działa i jest testowana na Androidzie 5.0 / iOS 11 i nowszych wersjach. Starsze wersje zapewniają tylko ograniczoną funkcjonalność.

WERSJA 1.9.1 [23.11.2020]

WERSJA 1.9.1 [23.11.2020]

WERSJA 1.9.1 [19.11.2020] - Win 7-10

Aplikacje, oprogramowanie dla urządzeń E-mark CREATE

E-mark CREATE jest obsługiwany za pomocą oprogramowania na smartfonie lub tablecie. Aplikacja jest kompatybilna z urządzeniami z Androidem i iOS. Linki do AppStore, Google Play Store poniżej. *Aplikacja działa i jest testowana na Androidzie 5.0 / iOS 11 i nowszych wersjach. Starsze wersje zapewniają tylko ograniczoną funkcjonalność.

WERSJA 1.1.6 [28.08.2020]

WERSJA 1.1.6 [28.08.2020]

Instrukcje dotyczące użytkowania E-marka

Baza materiałów do znakowania E-markiem

Pobierz bazę materiałów nadających się do znakowania E-markiem

Pierwsze uruchomienie E-marka

Proces konfiguracji E-marka jest łatwy - wystarczy wykonać poniższe czynności i zobaczyć krótkie filmy, a szybko zorientujesz jak wykonać pierwszy nadruk !

Przed rozpoczęciem upewnij się, że masz pod ręką Podręcznik szybkiej obsługi ( znajduje się w opakowaniu z E-markiem ) , ponieważ zawiera on dane dostępu do znaku elektronicznego Twojego E-marka (identyfikator SSID i hasło). Jeśli zgubiłeś Podręcznik szybkiej obsługi , możesz odzyskać swój identyfikator SSID i hasło, wykonując pierwszy nadruk swoim E-markem, który będzie zawierał te informacje.

Po wyciagnięciu E-marka z opakowania i włożeniu wkładu atramentowego możesz pobrać aplikację na urządzenia z systemem Android lub iOS w sklepie Google Play lub AppStore. Postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, które obejmują połączenie się z Twoim E-markem po raz pierwszy przez WiFi (urządzenia mobilne) lub USB (komputery PC). Podczas pierwszej konfiguracji E-mark należy nawiązać połączenie Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji (zamiast ustawień Wi-Fi urządzenia).

Uruchomienie

Pierwszym krokiem podczas konfiguracji E-mark jest wyjęcie go z opakowania oraz włożenie wkładu atramentowego. Aby to zrobić, zdejmij górną pokrywę i baterię. Przed wyciągnięciem wkładu należy otworzyć dolny zatrzask, ponieważ wkład można wyjąć tylko wtedy, gdy jest otwarty.

iOS

Pobierz aplikację E-mark ze swojego sklepu AppStore i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie lub obejrzyj powyższy film.

Wymagany jest system iOS 11 lub nowszy.

Android

Pobierz aplikację E-mark z PlayStore i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie lub obejrzyj powyższe wideo.

Wymagany jest Android 5.0 lub nowszy.

Windows

Windows - setup oprogramowania. Wersja desktop oprogramowania dla E-mark jest dostępna dla systemów Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10.