Tabliczka PVC z wyciętym otworem 45 x 18 mm

Mała tabliczka o szerokim zastosowaniu

Aby poszerzyć dalsze możliwości wykorzystania urządzenia COLOP e-mark, zarówno w sektorze komercyjnym, jak i kreatywnym, istniejący asortyment produktów został poszerzony o tabliczki do etykietowania i znakowania.

Niezależnie od tego, czy są to etykiety na imprezy, takie jak targi, etykiety na półki, pudełka lub inne systemy przechowywania, etykiety z cenami lub etykiety prezentowe, produkt ten dodatkowo wzbogaca szeroki już zakres zastosowania drukarki mobilnej COLOP e-mark.

Specjalna powłoka tabliczek zapewnia wysoką odporność nadruków na działanie wody i rozpuszczalników ekologicznych, a także na techniczne uszkodzenia zewnętrzne tj. drobne zarysowania.

Dzięki wysokości 18 mm, tabliczki można łatwo włożyć do linijki COLOP e-mark, a tym samym wydrukować odbicie z niezwykle precyzyjnym pozycjonowaniem.

Sugerowana cena detaliczna: 34,70 zł brutto

Opakowanie

Pojedyncze opakowania tabliczek są zapakowane w folię i opatrzone etykietą. Opakowania zbiorcze przygotowują je do wysyłki. W przypadku ponownej wysyłki pojedynczych opakowań zalecamy dodatkowe, odpowiednie opakowanie, aby uniknąć uszkodzeń.

Trwałość

Specjalna powłoka plastikowych tabliczek zapewnia ich optymalne właściwości drukarskie przez okres jednego roku, po tym czasie może nastąpić mniejsze wchłanianie koloru lub niewielkie zmiany koloru.

Specyfikacja techniczna

  • Materiał: PVC
  • Format: 45 x 18 mm
  • Waga: 0.81 g
  • Zawartość opakowania: 20 szt.
  • Waga z opakowaniem: 16.94 g
  • Wymiary opakowania: 48 x 19 x 16 mm