• Techologia na pokładzie E-marka

Moduł WIFI

E-mark łączy się z urządzeniami mobilnymi poprzez własną sieć WIFI. Grafiki są przesyłane bezpośrednio z urządzenia mobilnego na E-mark i mogą być niezwłocznie drukowane.

Znaczniki pozycjonujące

Znaczniki pozycjonujące z boku E-marka zapewniają niezwykle precyzyjne pozycjonowanie. Wycięcie w środku znacznika pokazuje linię środkową znakowanego nadruku.

Przezroczysta podstawa

Przezroczysta podstawa z przodu E-marka zapewnia proste i precyzyjne pozycjonowanie urządzenia oraz umożliwia podgląd nadruku podczas znakowania.

Sygnalizator LED

Diody LED wokół urządzenia sygnalizują aktualny stan E-marka - informują m.in. o połączeniu z urządzeniem mobilnym, przesłaniu grafiki do E-marka czy stanie baterii urządzenia.

Trójkolorowy cartridge

Trójkolorowy cartridge z tuszem wodnym do wysokiej jakości wielokolorowych nadruków jakie możesz tworzyć dzięki urządzeniu E-mark. Umożliwia uzyskanie nawet 1500 wydruków.

Głowica drukująca

Głowica drukująca znajduje się w dolnej części urządzenia E-mark. Zintegrowana z kasetą. Zapewnia wysokiej jakości nadruki na szerokiej gamie materiałów.

Bateria

Wbudowany szybko ładujący się akumulator pozwala na używanie urządzenia przez kilka godzin bez ładowania - nawet 4,5 h ciągłej pracy. Ładowanie od 0% do 100% w ciągu 2 h 45 min.

Stacja dokująca

Stacja dokująca do szybkiego ładowania. Zabezpiecza głowicę drukującą przed szybkim wysychaniem. E-mark, gdy nie używany, należy zawsze umieszczać w stacji dokującej.

Zabezpieczenie głowicy

Zintegrowane ze stacją dokującą zabezpieczenie głowicy drukującej przed szybkim wysychaniem. E-mark, gdy nie używany, należy zawsze umieszczać w stacji dokującej.

Rolki prowadzące

Mechanizm urządzenia został oparty na rolkach prowadzących. E-marka należy delikatnie przesuwać od lewej strony do prawej lub odwrotnie, aby wykonać nadruk.

Sensor

Czujnik optyczny wbudowany w dolnej części urządzenia zapewnia kontrolę prędkości przesuwania E-marka w celu uzyskania jak najlepszej jakości nadruku.

Port USB

Podłącz E-marka do komputera za pomocą kabla Micro-USB w celu przesłania nadruków do urządzenia. Pamiętaj, że ładowanie odbywa się tylko za pomocą ładowarki.

Włącznik

Pamiętaj, aby wyłączyć urządzenie E-mark przed umieszczeniem go w stacji dokującej. Pomoże to uniknąć szybkiego wysychania głowicy drukującej.

Port komunikacyjny

Czteropinowy port komunikacyjny znajdujący się w dolnej części urządzenia zapewnia połączenie między E-markiem a stacją dokującą do ładowania.

Aplikacja

Aplikacja E-mark jest wyposażona w gotowe szablony nadruków, które można edytować, a także umożliwia tworzenie własnych unikatowych projektów.