Czym jest urządzenie E-mark COLOP?

E-mark jest pierwszym na świecie mobilnym, elektronicznym, wielokolorowym, zasilanym przez baterię urządzeniem znakującym od firmy COLOP. To elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Imponujące wydruki pieczęci z logotypami i zdjęciami. Datownik, numerator, generator kodów QR i kreskowych w jednym urządzeniu. A to wszystko tworzone w sposób prosty, intuicyjny. E-mark pozwala na oznaczanie, stemplowanie, automatyczne numerowanie. Nadruki mogą być wykonywane na każdej chłonnej powierzchni, takiej jak: dokumenty, koperty, książki, torebki papierowe, taśmy tekstylne, kartony i wiele, wiele innych. E-mark oferuje niezliczoną ilość możliwości – prawdziwe narzędzie marketingowe, biurowe i przemysłowe.

Sugerowana cena detaliczna: 1580,55 zł bruttoPrzykładowe zastosowania pieczątki E-mark

 • kolorowa pieczątka firmowa i osobista
 • kolorowa pieczątka z realnym podpisem
 • pieczątka z grafiką lub zdjęciem
 • programowalny datownik
 • programowalny numerator
 • pieczątka z hasłami
 • pieczątka motywacyjna
 • drukowanie kolorowych etykiet
 • kolorowa znakowarka kopert, toreb, paczek
 • nanoszenie kodów kreskowych i kodów QR
 • nadrukowywanie dowolnej kolorowej grafiki

Dane techniczne

 • Waga: 224.5 g (około. 450 g zawierając opakowanie)
 • Wymiary D x Sz x W: 111,2 x 76,5 x 72,7 mm
 • Bateria do ponownego ładowania
  (3 komory, każda 3.7 V): 11.1 V Li-Ion min. 600 mAh
 • Pobór mocy podczas pracy z zasilaniem akumulatorowym: Max. 10 W
 • WIFI interfejs: WiFi IEEE 802.11bgn
 • USB interfejs: Micro-USB
 • Optymalna prędkość wydruku: 100 mm/s
 • Maksymalna prędkość wydruku: 300 mm/s
 • Jakość druku: 600 dpi
 • Klasa ochrony: III, Extra niskie napięcie
 • Ładowarka sieciowa: 100-240 V, 50/60 Hz
 • 3-kolorowa głowica drukująca (cyan, magenta, yellow):
  COLOP 3-color Ink Cartridge C2P06AE
 • Zakres temperatur przechowywania: -40 °C do 60°C
 • Zakres temperatury pracy: 15 °C do 32 °C
 • Zakres wilgotności: 20 do 80%
 • Drukowanie na chłonnych powierzchniach: Zwykły papier, karton, tkanina, drewno, korek, sucha ściana, papier fotograficzny
 • Kolor: biały lub czarny

WIELKOŚĆ WYDRUKU E-MARK

 • Wydruk 1-wersowy o maksymalnych wymiarach: 14 mm x 150 mm*
 • Wydruk 2-wersowy o łącznych wymiarach: ok. 28 mm x 75 mm
 • Wydruk 3-wersowy o łącznych wymiarach: ok. 42 mm x 50 mm

*E-mark pozwala na uzyskanie wzorów o powierzchniach sięgających aż 150mm długości.
Tę powierzchnię można jeszcze powiększyć stosując opcję powtarzalności odbić, czyli funkcję umożliwiającą wykonanie nadruku na długiej powierzchni lub po obwodzie opakowania.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Urządzenie znakujące E-mark

 

Kabel USB

 

Ładowarka

 

Instrukcja pierwszego uruchomienia

 

Cartridge w hermetycznym opakowaniu

 

Wszystko zapakowane
w estetyczne pudełko
(waga - ok. 450g)

 

APLIKACJA E-MARK DO EDYCJI GRAFIK

Aplikacja e-mark jest wyposażona w gotowe projekty, z których każdy może być edytowany. Dodatkowo, istnieje możliwość stworzenia nowego projektu, zawierającego tekst, grafikę, QR kod, kod kreskowy a nawet numerator czy datownik.

Aplikacja e-mark umożliwia wysłanie projektów bezpośrednio do urządzenia oraz dodanie trzech wzorów do jego pamięci. Wówczas urządzenie e-mark nie wymaga łączenia się z aplikacją aby wykonać nadruk jednego z trzech zapisanych projektów.

Aplikacja e-mark zawiera szereg funkcji takich jak drukowanie sekwencyjne (drukowanie jednego wzoru po drugim), znakowanie ciągłe czyli drukowanie powtarzanej grafiki na całej długości dokumentu, opakowania a nawet wstążki. Grafiki w aplikacji zestawiono w kolekcji clipart. Dodatkowo, do projektu można dodać własną grafikę formatu .jpg i .png. Odpowiednie ustawienie umożliwia drukowanie z poziomu dwóch pozycji: wyśrodkowanej lub bocznej, szczególnie polecanej do drukowania na etykietach. Bezpłatna aplikacja w języku polskim jest dostępna na platformy Android i IOS.

PRZYSTAWKA DO NADRUKU DŁUGOPISÓW

Przystawka do długopisów to nowe akcesorium do wszystkich urządzeń e-mark. Została zaprojektowana w taki sposób, by można jej było używać z urządzeniem e-mark, e-mark create oraz e-mark go. Wszystko czego potrzeba, to odpowiednia linijka. Idealne do znakowania będą długopisy o powierzchni przypominającej papier lub karton, wykonane z nieobrobionego drewna lub innych materiałów pochłaniających kolor. W prezentowanym zestawie znajduję się pięć długopisów wykonanych z białego papieru. Kolor tuszu w długopisach jest ciemnoniebieski, natomiast średnica długopisów może wynosić aż do 8 mm. Oba produkty są zapakowane w płaską papierową torbę, która zajmuje niewiele miejsca i jest przyjazna dla środowiska. Uchwyt na długopis może być używany ze wszystkimi urządzeniami e-mark (e-mark, e-mark create i e-mark go). Do korzystania z uchwytu na długopis wymagana jest odpowiednia linijka. 

ETYKIETY DO E-MARK

Do urządzenia e-mark proponujemy specjalnie dostosowany zestaw etykiet. Rozszerzają one zakres możliwości urządzenia e-mark. Dzięki temu, że etykiety mogą być aplikowane na szkle, tworzywie czy metalu, sprawiają, że e-mark za ich pośrednictwem może być przeznaczony do oznaczania właśnie powierzchni niewchłaniających. Wymiar etykiet jest dostosowany do szablonu etykiet w aplikacji e-mark. Dlatego też użytkownik może w szybki sposób zaprojektować odpowiedni wzór dopasowany do wielkości etykiety e-mark. Dodatkowo, na arkuszu etykiet znajdują się znaczniki, które idealnie pasują do kształtu urządzenia. Proces drukowania etykiet jest dzięki temu bardzo łatwy. Jedno opakowanie obejmuje 300 etykiet. Format jednej etykiety: 48x18 mm.

TASIEMKI BAWEŁNIANE DO NADRUKU URZĄDZENIEM E-MARK 15 MM i 25 MM

COLOP zapewnia wysokiej jakości bawełniane wstążki odpowiednie dla e-mark COLOP oraz zestawu ułatwiającego znakowanie na wstążkach. Takie zastosowanie pozwala cieszyć się nam idealnie równym oraz wysokiej jakości nadrukiem. Wstążki wykonane są w 100% z bawełny i są dostępne w rozmiarach 15 lub 25mm szerokości oraz długości 25m.

Niezależnie czy do ozdabiania prezentów, czy rękodzieła, bawełniane wstążki COLOP w połączeniu z COLOP e-mark oraz Zestawem ułatwiającym znakowanie na wstążkach gwarantują idealnie spersonalizowane przedmioty.

OPASKI PAPIEROWE DO DRUKU URZĄDZENIEM COLOP E-MARK

Dzięki opaskom, COLOP Polska rozszerza możliwość personalizacji powierzchni za pomocą e-marka np. jako bilet wstępu na imprezę, festiwal, imprezę okolicznościową, wydarzenie sportowe, imprezy integracyjne i wiele innych miejsc w których odbywają się imprezy zorganizowane. Opaski znajdą także zastosowanie w szpitalach, ośrodkach zdrowia, parkach rozrywki, salach zabaw, aquaparkach, klubach muzycznych i wielu innych. Opaski sprawdzają się świetnie jako gadżety na urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie, bale dla dzieci. Znakowanie opasek na rękę z wykorzystaniem funkcji numeracji w aplikacji e-mark COLOP pozwoli np. policzyć liczbę gości, sprawdzić czas wejścia lub ich identyfikacji. Drukowanie na opaskach ułatwia prowadnica do E-marka o szerokości 25mm. To kolejne zastosowanie oprócz znakowania wstążek do którego można wykorzystać prowadnice do E-marka.

PROWADNICE DO URZĄDZENIA E-MARK

COLOP e-mark jest świetnym narzędziem do drukowania na tasiemkach bawełnianych oraz opaskach papierowych na rękę. Aby ułatwić tę świetną funkcję, opracowaliśmy zestaw ułatwiający tą pracę. Zestaw zawiera dwa akcesoria w dwóch rozmiarach, które idealnie sprawdzą się i ułatwią znakowanie na wstążkach oraz podobnych, cienkich, elastycznych i dłuższych przedmiotach o szerokości 15 lub 25mm.

Narzędzie ułatwiające znakowanie pozwala równomiernie nanosić nadruk na opaskach oraz podobnych przedmiotach w prosty i skuteczny sposób. Wystarczy przeciągnąć żądany materiał przez nasze akcesorium, umieścić COLOP e-mark w odpowiednim miejscu od góry i można rozpocząć drukowanie spersonalizowanych wstążek na każdą okazję. Najlepszy efekt osiągniemy, gdy trzymamy napiętą wstążkę na płaskiej powierzchni, a następnie przesuwamy po niej urządzeniem e-mark. Aby drukować na dłuższych wstążkach, wypróbuj również funkcję ciągłego znakowania w aplikacji.

PIECZĄTKA W PEŁNYM KOLORZE BEZ OGRANICZEŃ

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści do urządzenia e-mark. Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz. Poniżej przykłady, ale projekt może być całkowicie dowolny.