• E-mark Funkcje i aplikacje

Znakowanie opakowań spożywczych

Funkcje automatycznego datownika oraz numeratora, które oferuje urządzenie COLOP e-mark doskonale sprawdzi się przy znakowaniu gotowych już opakowań spożywczych. Często spotykanym rozwiązaniem jest zamawianie większej ilości opakowań do artykułów spożywczych z gotowymi motywami graficznymi oraz oczywiście logotypem producenta lub sprzedawcy. To co jest trudne do przewidzenia to dokładna ilość opakowań, które są wykorzystywane każdego dnia. W przypadku produktów sypkich jak np. kawa czy herbata, bywają one często pakowane dokładnie w chwili zakupu. Dzięki rozbudowanemu datownikowi oraz numeratorowi, COLOP e-mark pozwala nanosić istotne komunikaty jednym przesunięciem dłoni. Nie można także pominąć opcji dodawania do czasu rzeczywistego godzin lub dni - dzięki czemu automatycznie możemy dodać informacje o rocznej przydatności do spożycia od momentu zakupu i praktycznie wydruku.

Druk i personalizacja kart

Dzięki dedykowanemu akcesorium w postaci narzędzie do druku kart możemy przeistoczyć COLOP e-mark w mini drukarkę do kart PVC. Niezależnie czy mówimy o identyfikatorach czy kartach podarunkowych i voucherach, są one dostępne na wyciągnięcie dłoni. Specjalne szablony oraz wspomniane wcześniej narzędzie gwarantują pełną powtarzalność wydrukowanych grafik - dzięki temu każda karta będzie dokładnie sama jak inne pozostałe. Pokryte odpowiednim primer'em karty doskonale wiążą się z tuszem mimo, że są w pełni plastikowe. Wydruki pozostają odporne na działanie wody czy uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem dedykowanych materiałów jest fakt, że doskonale odbijają się na nich klasyczne stemple i automaty samotuszujące się. Zestaw COLOP e-mark w połączeniu z narzędziem do druku kart to mini drukarnia wizytówek, kart podarunkowych, voucherów, bilecików, umożliwiająca szybką realizację różnych projektów. Łatwa edycja projektów oraz możliwość importu dowolnych grafik zdecydowanie ułatwi pracę zarówno na własne potrzeby jak i pod działania klienta.

E-mark w kwiaciarniach

Studia Florystyczne i kwiaciarnie to idealne miejsce dla Colop e-mark. Urządzenie jest doskonałą alternatywą dla standardowej drukarki szarf, ponadto posiada znacznie więcej zastosowań.  Nasz sprzęt doskonale nadaje się to personalizowania dodatków do bukietów takich jak wstążki czy kartki okolicznościowe. E-mark umożliwia druk nawet po najbardziej wymagających materiałach takich jak np. Drewno co pozwala na ozdabianie skrzyneczek prezentowych. Urządzenie jest obsługiwane przez bardzo intuicyjną aplikację, która nie wymaga zdolności graficznych oraz pozwala na dowolne  modyfikacje drukowanych przez nas treści.

E-mark na salach okolicznościowych

Sale okolicznościowe to doskonałe miejsce dla e-marka. Urządzenie idealnie nadaje się do personalizowania dodatków na sali takich jak serwetki czy wstążki. Drukarka również pozwala nam na personalizację druku cyfrowego nawet na ostatnią chwilę. E-mark jest bardzo mobilny a wykorzystywana przez niego aplikacja jest intuicyjna i nie wymaga zdolności graficznych. Świetnie nada się dla animatorów dziecięcych albo do ozdabiania dodatków znajdujących się (w ogrodzie) poza terenem sali 

E-mark do znakowania korka

Korek jest wspaniałym, ekologicznym materiałem o wielu zastosowaniach. Znajdziemy go zarówno na tablicach informacyjnych jak i w butelkach z winem. Jest także doskonałym wyborem przy tworzeniu gadżetów reklamowych, elementów dekoracyjnych jak planowaniu akustycznym przestrzeni. Formatki korka jednak nie są wystarczająco giętkie by móc nanosić na nie grafiki z wykorzystaniem klasycznych drukarek biurowych- tutaj z pomocą przychodzi na COLOP e-mark umożliwiając druk bezpośrednio na powierzchni. Dzięki trójkolorowemu cartridge możliwe jest także znakowanie korka pełnej palecie barw co doskonale sprawdzi się przy nanoszeniu logotypów. Dobra wchłanialność tuszy gwarantuje wysoką jakość wydruków bez obawy o rozmazywanie się grafik.

E-mark do personalizacji

E-mark doskonale sprawdzi się w dziale marketingu. Urządzenie idealnie nadaje się do tworzenia gadżetów i prezentów dla kontrahentów firmy. Dodatkowo pozwala na personalizację druku cyfrowego nawet na ostatnią chwilę - wbudowana bateria oraz aplikacja mobilna umożliwiają pracę na eventach poza biurem. Intuicyjne oprogramowanie nie wymaga od użytkownika umiejętności graficznych.

E-mark przy renowacji książek

W introligatorstwie ważne jest aby wraz z ponownym obszyciem stronic i wymianą okładki twardej zachować dotychczasowy charakter oraz wygląd dzieła. Dzięki możliwości implementacji dowolnego kroju fontu do bibliotek czcionek w aplikacji, COLOP E-mark doskonale sprawdzi się jako narzędzie w rękach profesjonalnych introligatorów. Dodatkowym atutem jest opcja skalowania wielkości tekstu a także wydruk projektu w dwóch lub trzech liniach. Wykorzystując dedykowaną urządzeniu E-mark linijkę mamy pewność dokładnego i prostego wydruku.

E-mark do znakowania tuszem UV

Znakowanie tuszem UV znajduje zastosowanie między innymi wśród organizatorów eventów i służb bezpieczeństwa podczas różnego rodzaju imprez oraz większych wydarzeń. Tusz pozostaje niewidoczny dla ludzkiego oka aż do chwili podświetlenia go specjalnym światłem - emituje je dołączana do cartridge UV latarka. Dzięki temu możliwe jest dyskretne znakowanie wszelkiego rodzaju dokumentów i przedmiotów w celu zabezpieczenia ich przed fałszerstwem.

E-mark do znakowania folii

E-mark wykorzystywany jest również przy produkcji szyb laminowanych i hartowanych. Znakowana przy jego użyciu specjalna folia za pomocą której sklejane są dwie tafle szkła. E-mark niezawodnie służy do znakowania poszczególnych partii wykorzystanych przy produkcji - zdecydowanym ułatwieniem procesu jest opcja automatycznego datownika i numeratora jaką oferują aplikacje mobilne oraz desktopowa. Nadruk wykonywany jest na krawędziach materiału z wykorzystaniem czarnego tuszu pigmentowego, który jest odporny na działanie wody czy alkoholu.

E-mark do znakowania odzieży roboczej

Mobilna drukarka COLOP E-mark doskonale sprawdzi się również przy znakowaniu odzieży roboczej. Nasze urządzenie bez problemu naniesie na odzież wszystkie potrzebne informacje - począwszy od logotypu producenta lub klienta końcowego kończąc na imieniu i nazwiska użytkownika. Wykorzystanie czarnego tuszu pigmentowego, który jest odporny na działanie wody pozwoli na permanentne znakowanie poszczególnych elementów odzieży.

E-mark do znakowania sampli produkcyjnych

Proces znakowania katalogów z wzorami ma charakteryzować się spójnością i powtarzalnością na każdej z próbek. Znakowanie powinno również zostać precyzyjnie zlokalizowane. Odpowiedzią na wszystkie powyższe zagadnienia jest urządzenie COLOP E-mark. Dodatkowo przy tym zastosowaniu świetnie sprawdzi się również nasza dedykowana linijka, która pomoże intuicyjnie wyznaczyć lokalizację grafiki oraz ułatwi sam proces prowadzenia drukarki podczas znakowania.

Turystyka, hotelarstwo i gastronomia

Mobilna drukarka COLOP E-mark doskonale sprawdzi się również w turystyce, hotelarstwie i gastronomii! Może zostać wykorzystana do aplikacji takich jak: indywidualne wiadomości dla gości hotelowych, nadruki dostosowane do okazji, personalizacja wstążek i serwetek, kody czy hasła do wifi, klucze i karty, opaski na rękę, tymczasowy nadruk na tekstyliach, informacja turystyczna, reklama i wiele więcej..

E-mark do drukowania na artykułach higienicznych

Zapewnienie odpowiedniego poziomu higieny jest istotne nie tylko w czasach pandemii. Jednorazowe podkłady higieniczne znajdują szerokie zastosowanie: szpitale, przychodnie, gabinety stomatologiczne, salony kosmetyczne czy lecznice dla zwierząt. E-mark umożliwia wysokiej jakości wydruki na materiałach wykonanych z pulpy celulozowej. Istotnym faktem jest możliwość, znakowania bez bezpośredniego kontaktu z powierzchnią produktu.

Znakowanie krążków drewnianych

Trudno wyobrazić sobie bardziej wdzięczny surowiec do pracy niż drewno - ekologiczny oraz towarzyszący człowiekowi od zawsze. Przy odpowiednio gładkiej powierzchni krążki z drewna nadają się idealnie do... wydruków! Odpowiednio wysuszone drewno wspaniale chłonie tusz, zapewniając dzięki temu niesamowity efekt, niezależnie od rodzaju gatunku drewna. Personalizowane etykietki, podkładki czy pamiątki z drewna okraszą każdą uroczystość! Do ornamentów powstałych przy wykorzystaniu techniki laserowej teraz dołączają kolorowe wydruki COLOP E-mark, razem tworząc zestaw idealny, który na pewno zapadnie w pamięć!

Drukowanie na drewnie

E-mark bez problemu znakuje nawet najbardziej wymagające powierzchnie. Do takich na pewno zalicza się drewno, na którym nasza mobilna drukarka z łatwością nadrukuje każdy projekt, a to wszystko w pełnym kolorze. Od teraz personalizacja drewnianych pudełek, sztućców, ozdób czy po prostu drewnianych krążków nie stanowi żadnego problemu!

Drukowanie na piance i gąbce

E-mark dzięki swoim parametrom sprawdzi się jako urządzenie do precyzyjnego znakowania pianek i gąbek. Dzięki wysokiej jakości wydrukom możemy nanieść nawet najbardziej skomplikowane i szczegółowe wzory. Od teraz dzięki mobilnej drukarce E-mark w twoim warsztacie zapanuje porządek i każdy element wycięty z pianki lub gąbki bez problemu znajdzie swoje miejsce.

Drukowanie na odzieży

Dzięki specjalnie przystosowanej etykiecie do naprasowywania nadruku na tekstyliach możesz teraz drukować przy pomocy urządzeń COLOP E-mark oraz E-mark Create również na ubraniach. Etykieta dedykowana pod nadruk urządzeniem z serii E-mark jest idealnym rozwiązaniem zarówno do etykietowania odzieży dziecięcej czy roboczej jak i dodawania elementów dekoracyjnych na swoich ulubionych częściach garderoby. Etykieta w taśmie do odzieży zapewnia silnie przylegający i trwały nadruk.

Personalizacja teczek

Znakowanie teczek wykonanych z tektury pozwala w prosty sposób oznaczać teczki przeznaczone do archiwizacji np. książek, dokumentów, map, pergaminów lub grafik. Dzięki temu możemy łatwo i szybko wprowadzić porządek w archiwum, a korzystając z możliwości aplikacji mobilnej nadrukujemy na teczce kod kreskowy czy kod QR oraz np. datę i godzinę pakowania.

Drukowanie brzegów książki

Innowacyjne urządzenie jakim jest E-Mark daje także możliwość znakowania brzegów książek, zarówno tych które już znajdują się w bibliotekach, ale także tych które mają dopiero trafić na półki w księgarniach. Dzięki narzędziu do znakowania E-Mark idealnie wpasujesz się w wielkość książki i sprawisz, że twój tytuł będzie się wyróżniał na półkach sklepowych. E-Mark daje Ci pełną dowolność w tym co chcesz nadrukować, dzięki czemu jest idealnym produktem dla bibliotek oraz wydawnictw i drukarni, które dzięki możliwości znakowania na brzegu książek zyskują nową, dodatkową powierzchnie gdzie mogą umieścić np. nazwisko autora lub tytuł książki.

Drukowanie na tekturze falistej

Pakując produkty w ekologiczne i nietypowe opakowania ze specjalistycznej tektury falistej, możesz wyróżnić się na rynku. Teraz dzięki urządzeniu E-mark możesz je dodatkowo spersonalizować. Zamieść za pomocą E-mark: dane adresowe, logotyp firmy czy też podziękowania. Używając aplikacji E-mark możesz dowolnie stworzyć projekty, które później naniesiesz za pomocą urządzenia na swoje paczki. Twoje przesyłki już nigdy nie będą nudne!

Drukowanie wstążek

Organizujesz urodziny, chrzciny, baby shower lub inną imprezę okolicznościową? Dzięki aplikacji E-mark zaprojektujesz dowolną grafikę, tak aby każdy zapamiętał Twoja imprezę. Nie musisz się ograniczać - za pomocą urządzenia E-mark zrobisz wszystko, co podpowie ci twoja kreatywność - data wydarzenia, inicjały, ciekawe sentencje, podziękowania - zaskocz swoich gości w dowolny sposób.

Znakowanie gadżetów

Urządzenie E-mark można wykorzystać do personalizacji gadżetów. Dzięki możliwości drukowania w pełnym kolorze, E-mark może wykonać znakowanie logotypu lub innego elementu graficznego. Dodatkowo, generator QR kodów umożliwia zaprojektowanie i naniesienie zakodowanego adresu strony na breloczki, notesy czy na przykład linijki ze sklejki.

Personalizacja płyt CD/DVD

Urządzenie E-mark można wykorzystać do personalizacji płyt CD, przygotowanych pod nadruk. Pełnokolorową treść można nanieść bezpośrednio na powierzchni krążka,  Taka forma nie wymaga zamawiania i drukowania dodatkowych etykiet. Aplikacja E-mark pozwala na zaprojektowanie odpowiedniego opisu, dodanie znaku graficznego, przygotowanie ciekawego graficznie projektu, idealnego do odpowiedniego oznakowania dowolnej ilości płyt.

Drukowania na sklejce

Sklejka jest bardzo wdzięcznym materiałem, który pozwala na liczne realizacje. Wiele firm wykonuje z nich eleganckie opakowania, efektowne upominki, pamiątki czy ekologiczne gadżety. Każde z tych rozwiązań wymaga wykonania zdobienia, personalizacji, znakowania. E-mark jest doskonałym narzędziem przeznaczonym do wykonania nadruków w pełnym kolorze na wielu chłonnych podłożach, również na sklejce. Chcąc zachować trwałość takiego znakowania, wystarczy zastosować bezbarwny lakier na wydrukowaną już powierzchnię sklejki.

Drukowanie numerów seryjnych na meblach

Urządzenie E-mark jest wyposażone w tusz HP przeznaczony do drukowania na powierzchniach chłonnych. Jednym z podłoży, które może być znakowane jest między innymi fornir. Drukowanie na tym materiale ułatwia producentom mebli na właściwe, czytelne i eleganckie nanoszenie numerów seryjnych na częściach mebli.

 

Personalizacja kopert

E- mark jest urządzeniem, który można wykorzystać jako produkt do drukowania adresu na kopertach. Pełnokolorowy nadruk, szybka zmiana projektu, w tym nazwiska adresata czy siedziby firmy, pozwalają na elastyczne drukowanie dowolnych ilości kopert. Dzięki E-mark, nie musisz wypisywać adresów ręcznie. Nie jest też konieczne zlecanie dużych partii kopert w drukarni.

Personalizacja plakatów

E-mark pozwala w prosty sposób uzupełnić dane na gotowych wydrukach. Przygotowany wcześniej plakat informujący o zawodach sportowych, może być wykorzystany wielokrotnie, jeśli nie będzie zawierał adresu czy daty na swoim projekcie. Dodanie odpowiednich informacji jest możliwe dzięki urządzeniu E-mark, który może nadrukować w pełnym kolorze wszelkie zmienne informacje.

Personalizacja chusteczek optycznych

Jednym z pomysłów na wykorzystanie nowatorskiego urządzenia E-mark jest personalizacja chusteczek przeznaczonych do czyszczenia okularów. Materiałowe chusteczki można oznakować logotypem firmy, a także imieniem właściciela okularów. Oznakowana chusteczka to również doskonała promocja optyka.

 

Drukowanie na passe-partout

Urządzenie E-mark może służyć do drukowania różnych informacji na passe-partout. W ten sposób, można opisać fotografię, dodając pod nią datę, imiona osób przedstawionych na zdjęciu, dedykację czy miejsce wykonania fotografii. Dodatkowo, zdjęcie można ozdobić eleganckim dekorem, w wybranym kolorze. Efektowne znakowania może również zawierać stronę internetową fotografa, nazwę jego firmy lub logo. 

Znakowanie przedmiotów codziennego użytku

Narzędzie do znakowania E-mark można wykorzystać do wielu różnorodnych oraz ciekawych zastosowań. Kolejnym z nich jest znakowanie drewnianych sztućców, a także innych przedmiotów codziennego użytku. Wykonanie tego znakowania na pozwala na łatwe odnalezienie przedmiotów po wydarzeniu firmowym. To także doskonały sposób na stworzenie oryginalnych produktów z logo firmy, bądź wybranym przez siebie nadrukiem lub znakiem. Urządzenie E-mark to sposób na spersonalizowanie przedmiotów na różnego rodzaju wydarzenia takie jak np. wieczór panieński.

Drukowanie na tubie

E-mark to nowoczesne urządzenie drukujące, które pozwala znakować tekturowe lub kartonowe tuby do pakowania m.in.tkanin, map, plakatów, kolekcji rodzinnych zdjęć, wielkoformatowych wydruków a także materiałów sypkich, podłużnych, szklanych, ceramicznych oraz wszystkich innych materiałów które nie powinny być zgięte. Oznakowanie tuby pozwala na uporządkowanie swoich przesyłek oraz uniknięcie ewentualnej pomyłki. Efektowny podpis na tubie może zawierać imię i nazwisko kontrahenta, ale również specjalną dedykację związaną z konkretnym wydarzeniem. W praktyce oznacza to, że nie musisz już więcej opisywać ręcznie tub czy naklejać etykiet, gdyż w bardzo prosty sposób możesz oznaczyć tubę dzięki urządzeniu E-mark.

 

 

Pieczątka z tekstem i zdjęciem

Urządzenie E-mark posiada funkcję, która pozwala na drukowanie fotografii. Umożliwia ona wykonanie niezwykle efektownej pieczątki podpisowej. Przedstawia ona wówczas nie tylko dane właściciela pieczątki, ale obrazuje jej zdjęcie, co ułatwia pokonanie barier we współpracy między kontrahentami. Klient lub dostawca przestaje być anonimowy co ułatwia dwóm firmom dalszą współpracę. Dodatkowo, oprócz zdjęcia osoby, E-mark można wykorzystać do wydrukowania dowolnej fotografii, co jest przydatne podczas opisywania przedmiotów, które znajdują się wewnątrz opakowań. Opis wraz ze zdjęciem pozwala szybko odnaleźć szukany produkt. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę funkcję wykorzystać dla przywrócenia wspomnień z wakacji, drukując piękne krajobrazy. Zdjęcie może też doskonale obrazować rodzaj prowadzonej działalności. Fotografia drukowana na pieczątce firmowej doskonale odzwierciedla charakter prowadzonej działalności.

Personalizacja zaproszeń i winietek

E-mark pozwala na drukowanie informacji lub kolorowych dekorów na zaproszeniach i winietkach. Urządzenie E-mark bardzo ułatwia nadrukowanie imienia i nazwiska na przyciętych już wizytówkach na stół. Wydrukowanie winietek na standardowej drukarce jest dużo trudniejsze ze względu na ich niewielki format. Dużo wygodniej jest zatem wykonać nadruk urządzeniem E-mark. Dzięki niemu można też w ładny i efektowny sposób uzupełnić imiona gości na zaproszeniach, a także adres i datę uroczystości. Aplikacja E-mark pozwala też na wykonanie drukowania w pełnym kolorze, nie tylko tekstów ale też grafiki a nawet daty.

Drukowanie na papierowych opaskach na rękę

Format nadruku wykonanego przez urządzenie E-mark idealnie wpasowuje się w wielkość opasek dla uczestników festiwali i innych imprez plenerowych. Szczególnie cennym jest fakt, że dzięki możliwości zaprojektowania indywidualnego nadruku w pełnym kolorze można zabezpieczyć wejściówki przed nielegalnym kopiowaniem. Dodatkowo, opcja tworzenia dowolnych tekstów, grafik czy numerów, daje organizatorom ogromne możliwości w nadrukowaniu reklam, informacji technicznych czy logotypów.

Znakowanie biletów

Dzięki stosowaniu urządzenia E-mark można zabezpieczyć bilety wstępu przed kopiowaniem. Drukowanie urządzeniem E-mark pozwala nanosić wiele informacji i treści promocyjnych na biletach uprawniających do wejścia na koncert czy zawody sportowe. Stosując E-mark można nadrukować QR kod, kod kreskowy, logo organizatora lub sponsorów w pełnym kolorze, cytat, hasło reklamowe, ważne informacje techniczne dla uczestników, numer, datę i godzinę i wiele wiele innych treści.

Kolorowe nadruki na sklejce

E-mark jest urządzeniem, dzięki któremu można oznakować nie tylko papier ale również sklejkę. Opakowania na alkohol, pudełka na biżuterię, gadżety i setki innych produktów wykonanych ze sklejki mogą teraz zyskać nowy, bardzo ciekawy wygląd. E-mark pozwala nadrukować na sklejce kolorowe logo, dedykację, cytat, sentencję, życzenia, efektowny kolorowy dekor na całej długości opakowania.

Nadruk na styropianie

Znakowanie styropianu stało się dużo łatwiejsze dzięki urządzeniu E-mark. Pozwala ono nanieść na materiał wielokolorowe treści, grafiki i numery. Tusz zawarty w urządzeniu E-mark wchłania się bezpośrednio po aplikacji na styropian i nie wymaga długiego czasu schnięcia. Oznakowanie styropianu stosowanego w logistyce czy produkcji jest dzięki E-mark czytelne, wielokolorowe i łatwe do wykonania.

E-MARK do znakowania dyplomów i certyfikatów

Personalizacja dyplomów i certyfikatów

Znakowanie certyfikatów w kolorze jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki E-mark nie musisz mieć kolorowej drukarki dostosowanej do drukowania papierów o wysokiej gramaturze. Bardzo łatwo możesz nanieść imię i nazwisko uczestnika konkursu i danych zwycięzcy. Lekki, przenośny E-mark wraz z aplikacją pozwala nanieść nazwiska na dyplomy jeszcze podczas zawodów sportowych.

 

Zdobienie kartek urodzinowych

Aplikacja E-mark pozwala stworzyć niebanalne życzenia urodzinowe wraz z grafiką a nawet zdjęciem jubilata. Kartka okolicznościowa ozdobiona za pomocą produktu E-mark, jest wyjątkowa i niepowtarzalna! Dlatego E-mark jest świetnym narzędziem dla każdego, kto planuje zaskoczyć drugą osobę oryginalnym rozwiązaniem.

E-mark to doskonały produkt nie tylko dla osób indywidualnych, ale też firm wykonujących ręcznie robione kartki okolicznościowe, winiety czy zaproszenia. Kształt i funkcjonalność urządzenia E-mark ułatwia precyzyjne pozycjonowanie nadruku w wybranym miejscu, co nie zawsze jest tak proste w przypadku drukarek. Motywy, przygotowane dzięki E-mark, z pewnością zaskoczą osobę obdarowaną, gdyż wyróżnia je forma, treść, indywidualny nagłówek czy podpis.

E-MARK COLOP jako pieczątka

Personalizacja paczek

W dzisiejszych czasach estetyczne i kreatywne pakowanie produktów do wysyłki zapewnia coraz więcej korzyści. Wyróżnij się na tle szarej, sztampowej, bezbarwnej konkurencji personalizując swoje przesyłki. Dzięki E-mark stanie się to dziecinnie proste, a jednoczeście efektowne.

Intensywne kolory, jakość odbicia, wbudowane generatory kodów QR i kreskowych czy automatyczna numeracja – to wszystko sprawi, że staniesz się profesjonalistą, Twoja marka będzie rozpoznawalna na rynku, a klient będzie chciał do Ciebie wrócić. Pamiętaj – przesyłka Twoją wizytówką, zadbaj o jej treść oraz estetykę razem z E-mark.

Kolorowa pieczątka

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści do urządzenia E-mark. Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz. 

Personalizacja serwetek

Organizujesz wesele, ślub, chrzciny bądź inny jubileusz? Chcesz przekazać gościom ważną informację? Spersonalizowane dzięki E-mark serwetki mogą również być niezwykłym elementem dekoracyjnym. Nie musisz się ograniczać - za pomocą urządzenia E-mark zrobisz wszystko, co podpowie ci twoja kreatywność - data wydarzenia, inicjały, ciekawe sentencje, podziękowania - zaskocz swoich gości w dowolny sposób.

Prowadzisz hotel bądź restaurację? Dzięki indywidualnemu projektowi serwetek w pełnej gamie kolorystycznej podkreślisz renomę i prestiż miejsca i lokalu. E-mark stanie się ważnym narzędziem marketingowym w Twoich rękach - dokładnie w takiej wersji, jakiej aktualnie oczekujesz.

Personalizacja toreb materiałowych

E-mark to elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Idealnie sprawdza się jako narzędzie marketingowe i wspomagające personalizację.

Wręczasz klientom upominki w torbach? Chcesz wynagrodzić pracowników? Organizujesz konkurs z nagrodami? Twórczy, ale jednocześnie praktyczny - taki właśnie jest E-mark. W twoich rękach idealne narzędzie, które doskonale wykona powierzone zadanie. 

Personalizacja toreb papierowych

Ekologia jest bliska Twojemu sercu? To świetnie, w tej kwestii E-mark również dopasuje się do Twojego stylu życia i pracy.

Od dziś nie musisz kupować gotowych znakowanych toreb papierowych.  Wybierz te idealnie pasujące do rodzaju Twojej działalności i nie martw się ich oznaczeniem. Za pomocą E-mark naniesiesz na torebkę nie tylko logo firmy, nazwę produktu lub linii, ale także inny dowolny tekst. Nawet ten wymyślony przez Klienta.

Poinformuj Klienta o promocji, oznacz datę przydatności lub zapakowania produktu, a może najzwyczajniej w świecie przekaż mu miłą wiadomość.Bądź eco, pakuj swoje produkty w papierowe torebki i nie martw się resztą. E-mark zadba o rozpoznawalność Twojej marki.

Biurowe narzędzie do organizacji pracy

Urządzenie E-mark jest wielofunkcyjnym narzędziem biurowym do znakowania dokumentów, teczek i innych materiałów. Wiele funkcji takich jak: automatyczna data i godzina, QR-kod i kod kreskowy czy zestaw gotowych szablonów ułatwia pracę biurową.

Logistyka

Tam gdzie występuje potrzeba znakowania paczek, etykiet lub dokumentów z kodami kreskowymi, numerami artykułów lub innymi informacjami, wtedy E-mark jest bardzo pomocny. Wbudowana bateria oraz zawarty w aplikacji generator QR-kodów i kodów kreskowych sprawia, że E-mark może być zastosowany wszędzie tam, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba.

Drukowanie na etykietach

Użyj naklejek do znakowania powierzchni gładkich takich jak: plastik, szkło, metal. Urządzenie E-mark może być również zastosowane do znakowania takich powierzchni tymczasowo.

Narzędzie motywacyjne

Urządzenie E-mark może być także stosowane jako narzędzie motywacyjne. Uwolnij swoją kreatywność. Dodaj śmieszne cytaty lub życzenia urodzinowe dla znajomych albo daj motywujące zdania w zeszytach swoich uczniów lub dziecięcych książeczkach.

Pieczątka

Co prawda E-mark to zdecydowanie więcej niż pieczątka, ale w każdej chwili może się po prostu nią stać - i to dokładnie taką, jaką akurat potrzebujesz.

Pieczątka firmowa, imienna, podpisowa, datownik, numerator, a może jakaś konkretna treść? Dzięki E-mark teraz to wszystko jest pod ręką! 

Zabezpieczenie przed kopiowaniem

Dodatkową funkcję, jaką zapewnia urządzenie E-mark jest ochrona przed kopiowaniem. Dzięki możliwości dodania numeru, logo, daty i dowolnej treści, organizatorzy imprez z łatwością mogą oznaczyć bilety wstępu, które będą niezwykle trudne do podrobienia. Takie drukowanie urządzeniem E-mark można wykorzystać zarówno do znakowania opasek zakładanych na czas wejścia na imprezę, na salę zabaw i do różnych obiektów, jak i do drukowania numeracji na biletach uprawniających do wejścia na koncert czy zawody sportowe. Organizatorzy posiadający urządzenie E-mark oprócz możliwości drukowania numerów i logo zyskują narzędzie, którym mogą drukować hasła reklamowe, dodatkowe informacje dla uczestników, adresy stron internetowych, kody QR, kody kreskowe i wiele innych, dowolnych treści i grafik.

Generator kodów kreskowych

Kody kreskowe to najtańszy i najszybszy sposób przyśpieszenia pracy i eliminacji pomyłek. Są obecne na prawie wszystkich produkowanych przedmiotach, a także na dokumentach, towarach i dowodach rejestracyjnych. To najpopularniejsza forma automatycznej identyfikacji towarów, materiałów, półfabrykatów, wyrobów, środków trwałych i dokumentów. 
 
Dzięki E-mark i wbudowanemu generatorowi kodów kreskowych wyeliminujesz błędy i kosztowne pomyłki, zrobisz dużo więcej w szybszym czasie i dokonasz pełnej automatyzacji swoich operacji. Kod kreskowy jest łatwy do wygenerowania, a dzięki E-mark możesz go nanieść na wybraną powierzchnię bądź wydrukować na samoprzylepnej, dedykowanej etykiecie. 

Generator kodów QR

Z QR kodami można się spotykać na każdym kroku: w mailach, na wizytówkach, w materiałach prasowych, w witrynach sklepowych, na billboardach, a nawet na przystankach tramwajowych i autobusowych.Kod QR jest świetnym rozwiązaniem kiedy chcesz, aby klient dostał informację o produkcie czy ofercie specjalnej lub mógł skorzystać np. z kuponu zniżkowego. Przy jego użyciu klient może też zapisać się na subskrypcję newslettera, dzięki czemu możesz powiększyć bazę swoich odbiorców. 

Znakowanie kodów QR urządzeniem E-mark daje dodatkowe możliwości. Pozwala nanieść kod na dowolną ilość wydruków a następnie zmienić adres i kolejną partię znakować już innym QR kodem. Dzięki tej opcji, jedna duża partia materiałów drukowanych, takich jak: katalogi, ulotki, broszury – może być podzielona na wiele mniejszych części, z których każda zostanie oznakowana własnym kodem, na przykład indywidualnym adresem strony internetowej czy danymi Przedstawiciela Handlowego. Dzięki E-mark COLOP otrzymasz teraz nieograniczone możliwości tworzenia i znakowania kodów QR. Twoja komunikacja z klientami nigdy nie była taka prosta i jednocześnie taka kreatywna. 

Datownik

Używaj E-marka jako automatycznego datownika, w sposób prosty i niezawodny zamień E-mark w niezwykle fachowe i kompleksowe narzędzie.

Datownik służy do naniesienia na daną powierzchnię daty oraz czasu. Dzięki E-mark od tej chwili będzie to dziecinnie proste – automatycznie dopasuj datę, czas, dowolnie zmieniaj format oraz wybrany przez Ciebie wariant. Zwiększaj wydajność I efektywność pracy w domu, biurze na produkcji czy gdziekolwiek potrzebujesz.

Numerator

Używaj E-marka jako automatycznego numeratora, w sposób prosty i niezawodny zamień E-mark w niezwykle fachowe i kompleksowe narzędzie.

Numerator służy do nanoszenia kolejnych numerów na dokumentach i innych powierzchniach. Zmieniaj numer startowy, ilość cyfr, liczbę kolejnego odbicia i wielokrotność danego odbicia - dzięki E-mark zwiększaj wydajność i efektywność pracy w domu, biurze, na produkcji czy gdziekolwiek potrzebujesz. 

E-MARK COLOP mobilny i wszechstronny

Znakowanie butli technicznych

COLOP e-mark dzięki swojej budowie umożliwia także drukowanie po kształtach walcowatych i sferycznych. Dzięki temu bez najmniejszych problemów możliwe jest znakowanie etykiet, które już wcześniej zostały naklejone na butlach z gazami technicznymi. Nanoszenie kodów kreskowych lub kodów QR zajmuje dosłownie kilka sekund. Czarny tusz pigmentowy pozwala natomiast drukować bezpośrednio na szczotkowanym aluminium bez obawy o rozmazanie się grafiki.

Znakowanie żywicy epoksydowej

Wykorzystanie chemicznych oraz fizycznych właściwości żywicy epoksydowej pozwala na tworzenie najróżniejszych form dekoracji – począwszy od biżuterii na blatach stolików kawowych kończąc. Do znakowania żywicy idealnie nada się czarny tusz pigmentowy (nierozpuszczalny przez mieszankę żywicy i utwardzacza) – wystarczy przeszlifować drobnym papierem ściernym fragment jaki ma zostać zadrukowany a następnie całość zalać kolejną warstwą roztworu.