• E-mark Funkcje i aplikacje

E-mark do personalizacji chusteczek do okularów

Jednym z pomysłów na wykorzystanie nowatorskiego urządzenia E-mark jest personalizacja chusteczek wykorzystywanych przez optyków. Materiałowe chusteczki można oznakować logiem firmy, a także imieniem właściciela okularów. Oznakowanie chusteczki wykorzystując E-mark jest dużo prostszym oraz szybszym rozwiązaniem niż nadruk, co oznacza wykonanie tej usługi w krótkim czasie. Oznakowana chusteczka to również doskonała promocja optyka. 

 

E-mark do znakowania na ramkach fotografii

Urządzenie E-mark znajdzie swoje zastosowanie również przy oznakowaniu ramek wydrukowanych fotografii. Efektowne znakowanie fotografii może zawierać stronę internetową fotografa, nazwę jego firmy lub logo. Oznakowane fotografie są doskonałą reklamą dla fotografa, a także chronią jego prawa autorskie. To jeszcze nie wszystko, gdyż E-mark można wykorzystać do oznakowania fotografii nazwą miejsca, które widnieje na zdjęciu a także datą jego wykonania lub specjalną dedykacją. W ten sposób oznakowane fotografie dużo łatwiej posegregować oraz odnaleźć, co w praktyce przekłada się na oszczędzanie czasu. Znakowanie wykonane urządzeniem E-mark jest trwałe, więc fotografia może być również pamiątką na wiele lat, gdyż podpis nie ulegnie zniszczeniu.

E-mark do znakowania drewnianych sztućców

Narzędzie do znakowania E-mark można wykorzystać do wielu różnorodnych oraz ciekawych zastosowań. Kolejnym z nich jest znakowanie drewnianych sztućców. Wykonanie tego znakowania na sztućcach pozwoli Ci na łatwe odnalezienie ich po wydarzeniu firmowym. To także doskonały sposób na stworzenie oryginalnych sztućców z logo firmy bądź wybranym przez siebie napisem lub znakiem. Urządzenie E-mark to sposób na spersonalizowanie sztućców na różnego rodzaju wydarzenia takie jak np. wieczór panieński.

E-mark do znakowania na tubie na zdjęcia

E-mark to nowoczesne narzędzie, które jest przeznaczone nie tylko do drukowania zaproszeń i winietek, ale również do oznakowania tub przeznaczonych do przechowywania fotografii. Oznakowanie tuby na fotografie pozwala na uporządkowanie swoich prac oraz uniknięcie ewentualnej pomyłki. Efektowny podpis na tubie może zawierać imię i nazwisko kontrahenta, ale również specjalną dedykację związaną z konkretnym wydarzeniem. W praktyce oznacza to, że nie musisz już więcej opisywać ręcznie tub czy naklejać na nie karteczek, gdyż w bardzo prosty sposób możesz oznaczyć tubę dzięki urządzeniu E-mark. Od teraz tuby na fotografie zyskają zupełnie inny, bardziej elegancki wymiar.

 

E-mark do drukowania fotografii

Urządzenie E-mark posiada funkcję, która pozwala na drukowanie fotografii. Umożliwia ona wykonanie niezwykle efektownej pieczątki podpisowej. Przedstawia ona wówczas nie tylko dane właściciela pieczątki, ale obrazuje jej zdjęcie, co ułatwia pokonanie barier we współpracy między kontrahentami. Klient lub dostawca przestaje być anonimowy co ułatwia dwóm firmom dalszą współpracę. Dodatkowo, oprócz zdjęcia osoby, E-mark można wykorzystać do wydrukowania dowolnej fotografii, co jest przydatne podczas opisywania przedmiotów, które znajdują się wewnątrz opakowań. Opis wraz ze zdjęciem pozwala szybko odnaleźć szukany produkt. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę funkcję wykorzystać dla przywrócenia wspomnień z wakacji, drukując piękne krajobrazy. Zdjęcie może też doskonale obrazować rodzaj prowadzonej działalności. Fotografia drukowana na pieczątce firmowej doskonale odzwierciedla charakter prowadzonej działalności.

E-mark do drukowania zaproszeń i winietek

E-mark pozwala na drukowanie informacji lub kolorowych dekorów na zaproszeniach i winietkach. Urządzenie E-mark bardzo ułatwia nadrukowanie imienia i nazwiska na przyciętych już wizytówkach na stół. Wydrukowanie winietek na standardowej drukarce jest dużo trudniejsze ze względu na ich niewielki format. Dużo wygodniej jest zatem wykonać nadruk urządzeniem E-mark. Dzięki niemu można też w ładny i efektowny sposób uzupełnić imiona gości na zaproszeniach, a także adres i datę uroczystości. Aplikacja E-mark pozwala też na wykonanie drukowania w pełnym kolorze, nie tylko tekstów ale też grafiki a nawet daty.

Znakowanie opasek na rękę

Format nadruku wykonanego przez urządzenie E-mark idealnie wpasowuje się w wielkość opasek dla uczestników festiwali i innych imprez plenerowych. Szczególnie cennym jest fakt, że dzięki możliwości zaprojektowania indywidualnego nadruku w pełnym kolorze można zabezpieczyć wejściówki przed nielegalnym kopiowaniem. Dodatkowo, opcja tworzenia dowolnych tekstów, grafik czy numerów, daje organizatorom ogromne możliwości w nadrukowaniu reklam, informacji technicznych czy logotypów.

Znakowanie biletów

Dzięki stosowaniu urządzenia E-mark można zabezpieczyć bilety wstępu przed kopiowaniem. Drukowanie urządzeniem E-mark pozwala nanosić wiele informacji i treści promocyjnych na biletach uprawniających do wejścia na koncert czy zawody sportowe. Stosując E-mark można nadrukować QR kod, kod kreskowy, logo organizatora lub sponsorów w pełnym kolorze, cytat, hasło reklamowe, ważne informacje techniczne dla uczestników, numer, datę i godzinę i wiele wiele innych treści.

Kolorowe nadruki na sklejce

E-mark jest urządzeniem, dzięki któremu można oznakować nie tylko papier ale również sklejkę. Opakowania na alkohol, pudełka na biżuterię, gadżety i setki innych produktów wykonanych ze sklejki mogą teraz zyskać nowy, bardzo ciekawy wygląd. E-mark pozwala nadrukować na sklejce kolorowe logo, dedykację, cytat, sentencję, życzenia, efektowny kolorowy dekor na całej długości opakowania.

Nadruk na styropianie

Znakowanie styropianu stało się dużo łatwiejsze dzięki urządzeniu E-mark. Pozwala ono nanieść na materiał wielokolorowe treści, grafiki i numery. Tusz zawarty w urządzeniu E-mark wchłania się bezpośrednio po aplikacji na styropian i nie wymaga długiego czasu schnięcia. Oznakowanie styropianu stosowanego w logistyce czy produkcji jest dzięki E-mark czytelne, wielokolorowe i łatwe do wykonania.

E-MARK do znakowania dyplomów i certyfikatów

Personalizacja dyplomów i certyfikatów

Znakowanie certyfikatów w kolorze jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki E-mark nie musisz mieć kolorowej drukarki dostosowanej do drukowania papierów o wysokiej gramaturze. Bardzo łatwo możesz nanieść imię i nazwisko uczestnika konkursu i danych zwycięzcy. Lekki, przenośny E-mark wraz z aplikacją pozwala nanieść nazwiska na dyplomy jeszcze podczas zawodów sportowych.

 

Zdobienie kartek urodzinowych

Aplikacja E-mark pozwala stworzyć niebanalne życzenia urodzinowe wraz z grafiką a nawet zdjęciem jubilata. Kartka okolicznościowa ozdobiona za pomocą produktu E-mark, jest wyjątkowa i niepowtarzalna! Dlatego E-mark jest świetnym narzędziem dla każdego, kto planuje zaskoczyć drugą osobę oryginalnym rozwiązaniem.

E-mark to doskonały produkt nie tylko dla osób indywidualnych, ale też firm wykonujących ręcznie robione kartki okolicznościowe, winiety czy zaproszenia. Kształt i funkcjonalność urządzenia E-mark ułatwia precyzyjne pozycjonowanie nadruku w wybranym miejscu, co nie zawsze jest tak proste w przypadku drukarek. Motywy, przygotowane dzięki E-mark, z pewnością zaskoczą osobę obdarowaną, gdyż wyróżnia je forma, treść, indywidualny nagłówek czy podpis.

E-MARK COLOP jako pieczątka

Personalizacja paczek

W dzisiejszych czasach estetyczne i kreatywne pakowanie produktów do wysyłki zapewnia coraz więcej korzyści. Wyróżnij się na tle szarej, sztampowej, bezbarwnej konkurencji personalizując swoje przesyłki. Dzięki E-mark stanie się to dziecinnie proste, a jednoczeście efektowne.

Intensywne kolory, jakość odbicia, wbudowane generatory kodów QR i kreskowych czy automatyczna numeracja – to wszystko sprawi, że staniesz się profesjonalistą, Twoja marka będzie rozpoznawalna na rynku, a klient będzie chciał do Ciebie wrócić. Pamiętaj – przesyłka Twoją wizytówką, zadbaj o jej treść oraz estetykę razem z E-mark.

Kolorowa pieczątka

Intensywne kolory, doskonała jakość, wyraźnie podkreślona treść, logo firmowe odzwierciedlone w stu procentach? Teraz to wszystko jest możliwe! Twórz, zmieniaj, dopasowuj i przesyłaj kolorowe treści do urządzenia E-mark. Znakuj cokolwiek chcesz dokładnie tak jak chcesz. 

Personalizacja serwetek

Organizujesz wesele, ślub, chrzciny bądź inny jubileusz? Chcesz przekazać gościom ważną informację? Spersonalizowane dzięki E-mark serwetki mogą również być niezwykłym elementem dekoracyjnym. Nie musisz się ograniczać - za pomocą urządzenia E-mark zrobisz wszystko, co podpowie ci twoja kreatywność - data wydarzenia, inicjały, ciekawe sentencje, podziękowania - zaskocz swoich gości w dowolny sposób.

Prowadzisz hotel bądź restaurację? Dzięki indywidualnemu projektowi serwetek w pełnej gamie kolorystycznej podkreślisz renomę i prestiż miejsca i lokalu. E-mark stanie się ważnym narzędziem marketingowym w Twoich rękach - dokładnie w takiej wersji, jakiej aktualnie oczekujesz.

Personalizacja toreb materiałowych

E-mark to elektroniczne urządzenie znakujące, które oferuje wydruki w pełnym kolorze w niemal nieograniczonych wariantach. Idealnie sprawdza się jako narzędzie marketingowe i wspomagające personalizację.

Wręczasz klientom upominki w torbach? Chcesz wynagrodzić pracowników? Organizujesz konkurs z nagrodami? Twórczy, ale jednocześnie praktyczny - taki właśnie jest E-mark. W twoich rękach idealne narzędzie, które doskonale wykona powierzone zadanie. 

Personalizacja toreb papierowych

Ekologia jest bliska Twojemu sercu? To świetnie, w tej kwestii E-mark również dopasuje się do Twojego stylu życia i pracy.

Od dziś nie musisz kupować gotowych znakowanych toreb papierowych.  Wybierz te idealnie pasujące do rodzaju Twojej działalności i nie martw się ich oznaczeniem. Za pomocą E-mark naniesiesz na torebkę nie tylko logo firmy, nazwę produktu lub linii, ale także inny dowolny tekst. Nawet ten wymyślony przez Klienta.

Poinformuj Klienta o promocji, oznacz datę przydatności lub zapakowania produktu, a może najzwyczajniej w świecie przekaż mu miłą wiadomość.Bądź eco, pakuj swoje produkty w papierowe torebki i nie martw się resztą. E-mark zadba o rozpoznawalność Twojej marki.

Biurowe narzędzie do organizacji pracy

Urządzenie E-mark jest wielofunkcyjnym narzędziem biurowym do znakowania dokumentów, teczek i innych materiałów. Wiele funkcji takich jak: automatyczna data i godzina, QR-kod i kod kreskowy czy zestaw gotowych szablonów ułatwia pracę biurową.

Logistyka

Tam gdzie występuje potrzeba znakowania paczek, etykiet lub dokumentów z kodami kreskowymi, numerami artykułów lub innymi informacjami, wtedy E-mark jest bardzo pomocny. Wbudowana bateria oraz zawarty w aplikacji generator QR-kodów i kodów kreskowych sprawia, że E-mark może być zastosowany wszędzie tam, gdzie tylko zachodzi taka potrzeba.

Drukowanie na etykietach

Użyj naklejek do znakowania powierzchni gładkich takich jak: plastik, szkło, metal. Urządzenie E-mark może być również zastosowane do znakowania takich powierzchni tymczasowo.

Narzędzie motywacyjne

Urządzenie E-mark może być także stosowane jako narzędzie motywacyjne. Uwolnij swoją kreatywność. Dodaj śmieszne cytaty lub życzenia urodzinowe dla znajomych albo daj motywujące zdania w zeszytach swoich uczniów lub dziecięcych książeczkach.

Pieczątka

Co prawda E-mark to zdecydowanie więcej niż pieczątka, ale w każdej chwili może się po prostu nią stać - i to dokładnie taką, jaką akurat potrzebujesz.

Pieczątka firmowa, imienna, podpisowa, datownik, numerator, a może jakaś konkretna treść? Dzięki E-mark teraz to wszystko jest pod ręką! 

Zabezpieczenie przed kopiowaniem

Dodatkową funkcję, jaką zapewnia urządzenie E-mark jest ochrona przed kopiowaniem. Dzięki możliwości dodania numeru, logo, daty i dowolnej treści, organizatorzy imprez z łatwością mogą oznaczyć bilety wstępu, które będą niezwykle trudne do podrobienia. Takie drukowanie urządzeniem E-mark można wykorzystać zarówno do znakowania opasek zakładanych na czas wejścia na imprezę, na salę zabaw i do różnych obiektów, jak i do drukowania numeracji na biletach uprawniających do wejścia na koncert czy zawody sportowe. Organizatorzy posiadający urządzenie E-mark oprócz możliwości drukowania numerów i logo zyskują narzędzie, którym mogą drukować hasła reklamowe, dodatkowe informacje dla uczestników, adresy stron internetowych, kody QR, kody kreskowe i wiele innych, dowolnych treści i grafik.

Generator kodów kreskowych

Kody kreskowe to najtańszy i najszybszy sposób przyśpieszenia pracy i eliminacji pomyłek. Są obecne na prawie wszystkich produkowanych przedmiotach, a także na dokumentach, towarach i dowodach rejestracyjnych. To najpopularniejsza forma automatycznej identyfikacji towarów, materiałów, półfabrykatów, wyrobów, środków trwałych i dokumentów. 
 
Dzięki E-mark i wbudowanemu generatorowi kodów kreskowych wyeliminujesz błędy i kosztowne pomyłki, zrobisz dużo więcej w szybszym czasie i dokonasz pełnej automatyzacji swoich operacji. Kod kreskowy jest łatwy do wygenerowania, a dzięki E-mark możesz go nanieść na wybraną powierzchnię bądź wydrukować na samoprzylepnej, dedykowanej etykiecie. 

Generator kodów QR

Z QR kodami można się spotykać na każdym kroku: w mailach, na wizytówkach, w materiałach prasowych, w witrynach sklepowych, na billboardach, a nawet na przystankach tramwajowych i autobusowych.Kod QR jest świetnym rozwiązaniem kiedy chcesz, aby klient dostał informację o produkcie czy ofercie specjalnej lub mógł skorzystać np. z kuponu zniżkowego. Przy jego użyciu klient może też zapisać się na subskrypcję newslettera, dzięki czemu możesz powiększyć bazę swoich odbiorców. 

Znakowanie kodów QR urządzeniem E-mark daje dodatkowe możliwości. Pozwala nanieść kod na dowolną ilość wydruków a następnie zmienić adres i kolejną partię znakować już innym QR kodem. Dzięki tej opcji, jedna duża partia materiałów drukowanych, takich jak: katalogi, ulotki, broszury – może być podzielona na wiele mniejszych części, z których każda zostanie oznakowana własnym kodem, na przykład indywidualnym adresem strony internetowej czy danymi Przedstawiciela Handlowego. Dzięki E-mark COLOP otrzymasz teraz nieograniczone możliwości tworzenia i znakowania kodów QR. Twoja komunikacja z klientami nigdy nie była taka prosta i jednocześnie taka kreatywna. 

Datownik

Używaj E-marka jako automatycznego datownika, w sposób prosty i niezawodny zamień E-mark w niezwykle fachowe i kompleksowe narzędzie.

Datownik służy do naniesienia na daną powierzchnię daty oraz czasu. Dzięki E-mark od tej chwili będzie to dziecinnie proste – automatycznie dopasuj datę, czas, dowolnie zmieniaj format oraz wybrany przez Ciebie wariant. Zwiększaj wydajność I efektywność pracy w domu, biurze na produkcji czy gdziekolwiek potrzebujesz.

Numerator

Używaj E-marka jako automatycznego numeratora, w sposób prosty i niezawodny zamień E-mark w niezwykle fachowe i kompleksowe narzędzie.

Numerator służy do nanoszenia kolejnych numerów na dokumentach i innych powierzchniach. Zmieniaj numer startowy, ilość cyfr, liczbę kolejnego odbicia i wielokrotność danego odbicia - dzięki E-mark zwiększaj wydajność i efektywność pracy w domu, biurze, na produkcji czy gdziekolwiek potrzebujesz.